Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: AR VISCONTI

  1. #1
    D0mi
    Guest
    Vjerujem, da su svi vech vidjeli vijest, pa da cujemo komentare. Meni ××××no izgleda, jos i ovaj 3.2 biturbo sa preko 400ps, pa to ce letit. I jos vjerovatno AWD <br><hr>

  2. #2
    mc
    Guest
    Meni izgled nikako ne sjeda, a i felge su odurne... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    D0mi
    Guest
    Meni je prednji kraj super. Dobro felge nisu nesto, al to nije vazno, to ce se mjenjat.

  4. #4
    Koko
    Guest
    Mislim da ništa od toga. To je koncept Italdesigna, nagledali smo se toga u prošlosti

  5. #5
    mc
    Guest
    Pa nije to Punto da ga kupujes s namjerom mijenjanja felgi ili stavljanja pragova, spojlera i sl. Auti te klase moraju serijski od prvog do zadnjeg detalja biti promisljeni i izgledati onako kako ih je dizajner zamislio.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  6. #6
    D0mi
    Guest
    Mc, mislio sam to je samo bezvezna studija i nagovjestaj kako ce mozda zgledati buduci modeli. Felge su tu sam bezveze...

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Meni brine što auto ima linije američkih krstarica... podsjeća ne neke Chryslerove modele (Dodge, Plymouth) sa boka... nije valjda da opipkuju bilo američkih kupaca.. pa za koju godinu frknu Alfu u SAD sa ovakvim dizajnom, a pod limom tehnika GM-a...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Auto je kilavo dizajniran i nadam se da ne bu u proizvodnju. Treba uzet neke detalje s koncepta koji su zanimljivi i ukomponirat ih u pravu priču. To bu onda prava Alfa.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Daj si zamislite crnu sa bbs le mans kotacima!!

    A nekak mi i vuce na ovaj auto.Barem dio iza zadnjih vrata.

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Auto je odvratan, rađe bi vozio VECTRU DTI.

    Linije - ne postoje, klinastog oblika ni za lek, vjetrobran zadire tamo gdje ne bi smio, auto izgleda ko tijesto za picu prije nego što se razvalja.


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •