Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: najudobniji i najmekši ovjes na tržištu

  1. #26
    C3
    Guest
    C3 je udoban do jaja i to je potvrđeno! Clio 2 je malo tvrđi ali zato drži cestu besprijekorno, pogotovo u "sport" izvedbi. Peugeot 206 nisam vozio... A mc se teško vara ako misli da je teško dobiti udobnost kod malih automobila!!

  2. #27
    C3
    Guest
    Zega, zašto mijenjati nešto što je novo? A i potvrđeno od novinara u Auto Blicu kao najbolja vozačka pozicija (test C3, Corsa, Fiesta i Punto)

  3. #28
    mc
    Guest
    Kad ti stigne C3, razuvjeri me... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #29
    Brock
    Guest
    mc si je skoro strg'o guzu kad je sjeo u moju Fabiju... )

  5. #30
    C3
    Guest
    Koja je tvoja lokacija i koliko si dugo vozio C3 ili pričaš onako provizorno ?!

  6. #31
    mc
    Guest
    Lokacija - Zagreb.
    Priznajem da sam u C3 samo jednom sjeo i vozio se jaako malo. Tada uopce nisam obracao paznju na udobnost, pa mozemo racunati kao da se ni nisam vozio. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #32
    Gumiflex
    Guest
    Renault radi sve tvrđe i tvrđe i to ga udaljava u mojim očima i od moje lisnice.

  8. #33
    deky
    Guest
    Kad sam sjeo u frendovu fabiju ko da sam sjeo na dasku,uostalom kao kod svih njemaca.

  9. #34
    ZEGA
    Guest
    Zasto mjenjati nesto sto je novo, isto kao dobijes pleh felge i stavis alu felge (ja taj dio obozavam ima tako mraaaak felgi) ili bilo sto bolje tu nestaje tvoje pitaje...
    Jednostavno zato jer stavis nesto sto je bolje i sto zelis, ja nemogu podnjet nekakve original headunite u autu pogotovo za primjer daewoo e koje je to smece, ono ispod MTC klase pa ne bi to imal u autu...
    Pri prodaji auta vracas original siceve u mint condition ispod cekica novi vlasnik dobiva siceve iz ducana, kaj to nije bolje?
    ZEGA

Slične teme

  1. najjeftiniji dizel na tržištu?????
    By žanko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 06-11-2004, 18:16
  2. Engleski auti na hr.tržištu
    By GB Cars in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 17-02-2004, 10:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •