Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Honda Civic 1.6 VTEC

  1. #1
    Lama Aqua
    Guest
    Zdravo.Kupio sam Hondu Civic 1.6 VTEC,iz 1993 godine,i shvatio da su Japanci NO.1 u svijetu.Automobil ima 160ks,i odlicno ubrzanje,i mislim da je ovo bio odlican izbor.Japanci su NO.1.Sta vi mislite o ovoj Hondi????<br><hr>

  2. #2
    CORRADO FAN_BIH__
    Guest
    Sve najbolje!!!!

  3. #3
    prelude
    Guest

  4. #4
    fan
    Guest
    Cestitam majstore svaka cast kupio si mrak auto.Molim te reci mi koliko si platio i koliko je prosla km.

  5. #5
    kamikaza
    Guest
    ma auto je odlican , samo steta sto je dvosjed , ja vozim toyotu celicu gt4 1997 , drugi vlasnik auto ima oko 150 000 km i odlican je , nikakvih kvarova samo formalno servisiranje

  6. #6
    Mehanicar
    Guest
    kakav dvosjed, pa nije CRX !

  7. #7
    kamikaza
    Guest
    ispricavam se , mislio sam da je crx

  8. #8
    HONDAA
    Guest
    Svaka cast, cestitam pravi izbor,ja sam imao 93' civic s 350000km i dalje je u vlasnistvu mog oca, spremna za sljedecih 150000km, mi je u obitelji vozimo 6 godina i 200000km, motor je ostao isti, nikakvih vecih zahvata na motoru nije bilo osim promjene zupcastog remena, sada posjedujem 2004 accord (americka verzija), odlican auto. Dobro je da se Hrvati okrecu japanskim automobilima,koji su dosta bolji od propagandnih a vise kvarljivih Nijemaca. Pozdrav svim ljubiteljima HONDE u Hrvatskoj i inozemstvu.

  9. #9
    cro kamikaza
    Guest
    kamikaze su najbolje ,
    bez svoje celice gt4 nemogu si zamisliti zivot, ona me drzi na zivotu

  10. #10
    Janet
    Guest
    Prije vjencanja sam bez prisa decka kupila Hondu Civic *5 vrata 1996, on nije mogao doci sebi jer je preferirao Njemce. Sada nakon 2 godine je zove Hondica... Sta nisam sve rekla.

  11. #11
    Koshpa
    Guest
    Vidio sam u oglasniku 2 Civica VTi.

  12. #12
    HONDA KALNIK
    Guest
    2002. g kupio sam HONDU CIVIC 1.6 VTEC 5V (1997.g) i mogu reći sve najbolje, dobro ide, ne troši puno i ne kvari se. Mnogi koje znam a imaju neke Evropske aute imali su kvarove već na 30 tkm.

  13. #13
    Type R
    Guest
    Isto tako imama Civic VTI sa 160 konja iz 98 godine i nemam nikakvih problema sa tim autom, a auto je prava raketa, a nije ni žedan.

  14. #14
    elated1
    Guest
    pozdrav ljudi,nov sam ovdije pa bi vas pitao,koliko konja ima Honda Civic 1.5VTEC 2001 godiste,hvala lijepa

  15. #15
    Type R
    Guest
    Ima ti 115 konja.

  16. #16
    elated1
    Guest
    hvala puno ,ja sam mislio da to ima 160 ks,ali ipak mi bilo to malo cudno,hvala jos jednom

  17. #17
    ranko
    Guest
    vaše mišljenje o hondi civic 1.4/1.5 1997-1999 limuzina

  18. #18
    djuzla
    Guest
    recite mi koliko u prosjeku trosi ta honda civic 1,6 v-tec 97

  19. #19
    djuzla
    Guest
    kupio bih tu hondu, pa me zanima samo potrošnja, znam da je auto super i sve to, ali me zanima troši li više od 7 litara

  20. #20
    HONDAA
    Guest
    Hondu, koju mi posjedujemo u obitelji, 93' civic(sedan)1.6l,115ks,bez 'vtec' motora,s vec predenih 350000 km(orginalan motor bez generalke) trosi na otvorenim cestama oko 5.l/100km maksimum po gradskoj voznji 8.l/100km prosjek oko 6.5 do 7.l/100km
    Prijatelj posjeduje 99'civic s 'vtec' motorom , kaze da je potrosnja cak i manja od Hondi s standard motorom. Razlog zasto Honda koristi svoj patent 'vtec' a ne turbo je bas zbog potrosnje goriva. Mislim da civic nema konkurenta(medu benzincima) :snaga, zivahnost motora,kvaliteta,potrosnja,itd, kupite 'civic' i necete pogrijesiti.PROVJERENO.

  21. #21
    pederčina
    Guest
    Seras da ti tako malo trosi ali nema veze honda je zakon

  22. #22
    toyota400
    Guest
    Slažem se sa svima ovdje! Imao san par hondi i mogu reci da su stvarno fenomenalne! VTI je zvijer,samo šteta sto je je tako tesko naci..

  23. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    25
    Rep Power
    0
    ljudi..a ca govorite na toyotu celicu STI..neznam koje godište,ali mogla bi biti..recimo 1993..? za sve civice znam..imao san se šanse voziti u njima..najbrže 210km/h na žalost ne više..

Slične teme

  1. Civic 1.5 VTEC
    By Bezolovni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •