Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 81 od 81

Tema: Fiat Bravo HGT

  1. #76
    turbo-limac
    Guest
    ej, pocket, daj molim te napisi deckima kakvu smo plavu pilu vidjeli jucer kod cibone... ja moram ici pa ne stignem, a vrijedilo bi to podijeliti s građanstvom...

  2. #77
    INTERCEPTOR
    Guest
    Turbolimac, al ako napravim to s vodom, svejedno će biti više antifriza nego što treba. Koliko inače otpada na ventilaciju i motor?




  3. #78
    Mehanicar
    Guest
    istina ovo s pumpanjem, ja sam se opekao na starom Volvu 244 (citaj tenku) pa sam fino morao po novi kocioni ! unutra je bio hrapav na krajevima, kao da su se sitni slojevi otkinuli i tu mi je potrgao gumice !

  4. #79
    turbo-limac
    Guest
    ne kuzim, ako napravis kak sam ti rekel, s dodatnim ispiranjem vodom, ostat ce ti prakticki samo voda u sistemu, koju ispustis i ostane ti samo nesto vode u bloku i kabini. I onda fino nalijes koncentrata koliko treba za cijeli sistem i vodu ostatak. Pa znas valjda kolika ti je zapremina sistema...

  5. #80
    INTERCEPTOR
    Guest
    Limac , ako ja ispustim iz kilera tekućinu i onda tu ulijem vodu ta voda će se pomješati sa tekućinom iz bloka i ventilacije i dobit ću mješavinu sa nekim malim postotkom antifriza. I onda ću opet ispustiti iz kilera tu mješavinu, a u bloku i ventilaciji je ostao dio te mješavine - znači ne ostane čista voda. Što više puta ponovim taj postupak s vodom udio antifriza u sistemu se smanjuje jer stalno ispuštam mješavinu i dolijevam čistu vodu.

  6. #81
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ide 4,2 litre tekućine.

Slične teme

  1. Fiat Bravo HGT
    By Bravo HGT in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-07-2003, 22:27
  2. Fiat Bravo HGT 2.0 L 20 V 5 cil.
    By bravo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 20-08-2002, 00:32
  3. Fiat Bravo 1.6 SX
    By Mimac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-08-2002, 10:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •