Stranica 4 od 43 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 1055

Tema: Dvostruka dvojba

  1. #76
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Da čuo sam da se 6 metara čeka za Mazde.Nije bez veze...

    Reno dobiš sutra

  2. #77
    Brock
    Guest
    A Alfu za 6 mjeseci... ... ako...

  3. #78
    Dom-Dom
    Guest
    Brock , pa to znači da ima idiota koji kupuju taj auto.

  4. #79
    Dom-Dom
    Guest
    BTW ajde me još uvjeri da je Reno bolji od Japanaca, pa si mogu iči mirne duše žile rezat u kupaonu....

  5. #80
    _Stevo
    Guest
    Je. Kad su karmine?<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  6. #81
    Dom-Dom
    Guest
    Za pol sata

  7. #82
    Brock
    Guest
    Nemoj frende!!!

    ... ajmo rađe na pivu...

    A, jesi li pročitao moj prijedlog za mc-a? Nisi? E... pa moj glas ide za Mazdu 3.

  8. #83
    Dom-Dom
    Guest
    Može Mazda 3.Liči na Alfu

  9. #84
    Dom-Dom
    Guest
    A kulike jezerač ta Mazda uopće košta??

  10. #85
    Brock
    Guest
    Auto mi ima neku finu dinamiku... za razliku od ostalih kandidata.

    A, pošto sam provozao jednu... mogu samo reć da je krasan auto koji nema puno mjesta u prtljažniku i na stražnjoj klupi, ali sve ostalo je full dobro. I... meni je motor sasvim pristojno poboljšanje u odnosu na ovaj od 60ks koji sad vozim... a i mc.

  11. #86
    Komšija
    Guest
    Ee mc, šta ima..znamo se mi odavno pa reko da i ja malo uletim.
    Vidim popalio si se da izletiš cifru za nov auto
    E pa ja ću ti reči da ćeš time samo sebi glavobolju i sekiraciju natovariti na vrat. Znam treba mijenjati twinga ...treba nešto veće, al vjeruj haveru nemoj davati toliku cifru za ××××na -kola-. TO TI JE SAMO SOBOM PLAČENA GLAVOBOLJA.
    Štaš s njim zimi, hočel te ko zagrebat, nerviranje, hočel te kakva "slatkica" spucat pa poslije uljudno izvinuti, ma milion stvari a još plus valja ti odvajat za njega vjerovatno svaki mjesec cifru. Ma bježi od tog.
    Znam mnogi ovi uspaljenici ovdje če reči bla, bla... ama ja ti govorim iz ličnog iskustva i MIRISA NOVOG koji poslije 2 godine vozanja košta 45% manje od plačene cijene auta.

    ODERAČE TE HAVERU TJ SAM ČEŠ SEBE ODERAT
    Ono ako več moraš eto hajd da ubodeš nešto novo, Ja bi sad sa ovom pameću ubo HYUNDAI Accent 1.5CRDi sa 3 godine jamstva a to ti je vjeruj bitno ko život a i kasnije kad ga budeš talio zijaničeš skoro pa i kod svih. Al je zato 10000 EURA
    Ovaj Megan ...ma super je on stvarno je, al vjeruj middle name mu je BELAJ tj 17000 EURA.

    Toliko i vozdrica
    Bolje idi negdje popij pivu, može i dvije i zaboravi malo na sve, vjeruj spomenut češ me.

  12. #87
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja bih Corollu! Bez dvojbe.

  13. #88
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da, polovna eRuša. U 10 min 20 puta u blokadi i 3 krčanja mjenjača jer je kuplung prespor. Samo naprijed.

  14. #89
    Fabia SDI Elegance!
    Guest

  15. #90
    Cezy
    Guest
    Alfa 33 sportwagon 1,7. )
    Ne salim se,dajem glas Meganu karavan.

  16. #91
    INTERCEPTOR
    Guest
    Moj glas je isto za megane jer ovo ostalo liči na ono šta smrdi. Pogotovo corola. Fuj.

  17. #92
    C.MR
    Guest
    Razum bi rekao Corolla,ali srce kaže Megane.(pogotovu ovaj sa navedene slike)
    Svakako sa ovim felgama 17" xenon je preskup mislim negdje oko 750ojra.
    MC čudim se kažeš da si vozio i Megane i 3icu, a za Mazdu veliš da leži fenomenalno, ja sam također vozio oba navedena i Renaultu samo pohvale za ovjes.

  18. #93
    Initiale
    Guest
    Ja bi najrajse zel Megane
    Mazda mi je nekak cudna unutra i zadnji kraj mi nije nekak sel a i motori su u megani bolji,a nikako ne smijes ni zaboraviti cijene rezervnih dijelova ili u slucaju da se slucajno nekaj razbije.
    Npr. orginal sofer sajba za 626 kosta oko 4500 kn,a za lagunu oko 1800
    Da ja imam tolko love zel bi rabljenu 607 hdi ili 166 jtd

  19. #94
    Rossonero
    Guest
    INTCP, ako dobim vizu i ja budem u istoj situaciji ko MC sad. Onda uzimam 2 godine staru eRusu. I ziher se bude naslo nekaj kaj valja, a za to budem spreman platiti realnu cijenu.

    Prekriticno se postavljate prema polovnim autima. Za svaku mogucu klasu i motor imate kritiku. Te ne veliki dizel jer je to razvozeno, te ne veliki benzinac jer pije ko smuk, te ne male jurilice jer su razguzene. 3 polovna u zadnjih 5 godina dokazuju da se da kupiti dobar polovni auto.

  20. #95
    Rossonero
    Guest
    mc, eto frisko iz oglasnika:

    INTEGRA type R, 12/99., 50000 km, 17 cola, 16500 €, ×××/

  21. #96
    doc
    Guest
    Megane je najljepsi, najvise prosotra i najjeftiniji.
    A ako si bio zadovljan s kvalitetom Twinga, onda ces se Meganom preporoditi.

    Dakle, moj glas ide za Megane dci!

  22. #97
    _Stevo
    Guest
    E da mi je 16500€ išo bi ju odmah kupit. Istina bog stara je pljunula 13k za Astru. )
    Jednog dana će u mom vlasništvu ponosno stajati jedan japanac. Bila to Integra, Celica, ili nešto treće nije važno <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  23. #98
    mc
    Guest
    Ma da se Rosso. Uzmi Dom-ovu Alfu za primjer. Od njega bi kupio auto bez da ga pogledam. Samo kaj meni nije trebao takav gutac - to mi je preskupo za imati. Samo sto za potrefiti tako nesto zbilja treba imati srece.
    CMR, ovjes Meganea i od mene ima pohvalu, ali mi je ovaj od Mazde ipak bolji.

    Dakle Corolla. Za pocetak pohvale Hojanu. Jedini salon di nisam morao ispunjavati i potpisivati obrasce, kopirati osobnu i sl., a uopce ne poznajem nikoga tamo. I jedini salon gdje je trgovac sjeo iza i pustio zenu na suvozacko mjesto. Jos me je i poticao da ga pricepim, pa smo se na kraju prilicno zivo provozali do Sestina i nazad (zena je bila sretna).
    Motor ima same pohvale. Odlicno vuce cak i na nizim okretajim, a iznad 5 o/min se fino razuzda. Sigurno zivlji od Mazde, koliko se sjecam i od Meganea. Za mjenjac sam ocekivao nesto kao kod Honde, ali nije bas tako dobar - po preciznosti je u rangu s Meganeom i Mazdom s tim da Mazda ima najljepsi i najkraci mjenjac. Kocnice su osjetno slabije nego na Meganeu ili Mazdi gdje puno izrazenije grizu - na Toyoti je treba malo jace nagaziti. Ovjes je odlican za voziti, a i sasvim solidno guta rupe, ali mi Mazda i dalje tu vodi. Volan je OK, puno bolji od najgoreg na Meganeu. Optitron osvjetljenje je vrlo ugodno i prakticno. Uza svo gazenje, auto nije trosio vise od 10,1L. Trgovac kaze da pri normalnoj voznji trosi 9L.
    Sve u svemu, auto ima svojih prednosti i nedostataka pred konkurencijom. Ocito ce na kraju odlucujucu ulogu imati "fina matematika".

    E, a kak je poslije bila bedara odpeljati se u Twingu doma... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #99
    Megane_SB
    Guest
    Ovo smo komentirali prilikom one "najezde" kolega sa Reanult kluba u Mazdine salone ( pozdrav CS-u ).
    Slažem se sa većinom komentara do sada, ali ipak smatram da je Megane optimalniji izbor. Ona shema sa Mazdom i dodatcima je 100% točna. Nemoreš ubaciti ozvučenje koje ti hoćeš, nego samo Mazdino koje košta brdo love. Kada sam ja gledao 3-icu, MP3 unita nije bilo ni kao opcija ????????
    Mazdin ovjes je odlično podešen, ali kako je rečeno, tjera te na oštriju vožnju,a za to je ipak potreban jači motor.. A zna se šta to znači..

    Stoga, uz dužno poštovanje svima, Megane GrandTour ...... Najoptimalnije riješenje ...
    A nemamo u klubu nikoga sa Megane II u bilo kojoj verziji ..

  25. #100
    _Stevo
    Guest






    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Slične teme

  1. dvojba
    By neodlučni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-07-2003, 11:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •