Stranica 33 od 43 PrvaPrva ... 233132333435 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 801 do 825 od 1055

Tema: Dvostruka dvojba

  1. #801
    E-type
    Guest
    mc, probaj kod Bacica za procjenu, daju realnu cijenu, kada sam ja kupovao auto prije cca godinu i pol auto su mi procijenili na 5500 Eura, poslije sam ga prodao kupcu za 5800 Eura uz dosta muke.
    ICM-ova procjena je bila 4000 Eura isto kao i Citroenova.



  2. #802
    mc
    Guest
    E bas kod njih i planiram otici. Tamo znam covjeka koji mi je zrihtao popust za Corollu, pa ce mi valjda napraviti koliko-toliko postenu procjenu za Twinga. Ma odreci cu se par-sto eura, samo da se sto elegantnije rijesim auta. U tom slucaju ga mogu i voziti dok ne preuzmem Corollu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #803
    Bmw Touring
    Guest
    mc nemoj mi rec da ne uzimas karavana?

  4. #804
    mc
    Guest
    Cemu "long face"? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #805
    Bmw Touring
    Guest
    ma malo se ja zezam )


    nego stvarno jel uzimas karavana il ne?

  6. #806
    mc
    Guest
    Zena me moli vec tjednima da ne kupujemo karavana. Pokusao sam joj objasniti problematiku vezanu za njen stil pakiranja, pa dijete itd., pa smo nasli neka rjesenja uz koja bi mogla proci i ova obicna Corolla. I jos mi ispadne dosta povoljno, pa bi si je mogao malo urediti da imam ineki gust od auta... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #807
    _Stevo
    Guest
    Ovoga...Me likes Mazda 3 very much...
    Kupi Jugića nekog MC i daj to ženi a ti si kupi Mazdu 3. Sjedil sam u njoj na Auto Showu(to je sve zasad kaj sam mogo radit s njom) i ono...ideš <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  8. #808
    Brock
    Guest
    Oy Stevo! Pa, di si ti čovjeće?


  9. #809
    Fresh
    Guest
    mc

    Pitaj kod frenda u Toyoti jel ima popust na količinu. )

  10. #810
    mc
    Guest
    Fresh prijatelju, pomoci cu ti ako cu ikako moci... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #811
    mc
    Guest
    Sad sam se cuo s covjekom iz Toyote da se dogovorimo za procjenu Twinga, pa mu pricam da sam se predomislio za Wagonicu, da cu uzeti HB-a. Kad sam mu to rekao, veli on da zasto ne bi, kad vec idem na kratku varijantu, uzeo TS-icu. Kaze da ima jednu salonsku koja im vec dosta dugo stoji i koju mogu kupiti po un××××ingbeliveable niskoj cijeni. Cuo sam se i sa zenom i pitao je sto misli o Corolli s 3 vrata. Kaze da moze.
    ××××ga, kad je bal - nek je maskenbal. Za tjedan-dva stize nova napast na nase ceste!!! ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #812
    piquet
    Guest
    jeli to travnjinjinji ili fakat uzimaš 200 konja?

  13. #813
    Fresh
    Guest
    Ti nisi normalan

    Nego kad već imaš žnjoru, daj kad ćeš ići na procjenu, da idem i ja sa 106-om.<br><hr>

  14. #814
    _Stevo
    Guest
    Ne vjerujem... <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  15. #815
    Brock
    Guest
    Idem i ja sa Twiletom, pa možda uleti koji Yaris TS! )



    Fresh... oćeš i ti jedan?

  16. #816
    Ed Hunter
    Guest
    Velim ja, još malo i pada dvosjed. )

  17. #817
    mc
    Guest
    Znam da TS-ica nije sluga Type-R-u i da ce me vozaci CS-a maltretirati da je njihov ljubimac 100 puta bolji, ali meni ce ovo biti ludnica... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #818
    Fresh
    Guest
    Kad dođem u ŠULE-ove godine onda ću razmišljati o tome, sad sam još rookie u obiteljskom životu i sve sam podredio tome.

    Tati karavan, ženi mali gradski auto

    Za par godina

    Ženi monovolumen, tati jurilica...

  19. #819
    piquet
    Guest
    i tebi i benzinskim pumpama.
    da li se isporučuje sa 16 ili 17 cola?

  20. #820
    _Stevo
    Guest
    MC jap, ja kupio felge, a ti TS-icu <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
    Any which way the wind may be blowing
    I am going, I am going
    Where streams of whiskey are flowing</font>

  21. #821
    mc
    Guest
    Sta ti je Piquet? Kakve benzinske? Pa nije to Alfa da ne ide ako ne guta bar 20 l. )
    Kaze covjek da TS-ica ne prelazi 15l po gradu da je tjeras ko Sotonu. Normalnom voznjom mozes proci s nekih 12 L. I dolazi s 16", sto mi je i draze... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #822
    Girrari
    Guest
    Ta potrošnja od 12l normalne i 15l divlje vožnje je zaista korektna i drago mi je kaj se ne kurče nekim glupim podacima kao većina tipa "ak je ganjate ko vrag grešnu dušu, ne bu trošila prek 9 litri".<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

  23. #823
    piquet
    Guest
    tak je i meni.
    ali u odnosu na škodu u novcima troši 150% više.
    ali ko ga j... bar se vozimo kak spada jel tak mc. )

  24. #824
    piquet
    Guest
    da li uzimaš auto za cash ili na kredu?

  25. #825
    Fresh
    Guest
    Prema tehničkim podacima troši 11.1 litru po gradu

Slične teme

  1. dvojba
    By neodlučni in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-07-2003, 11:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •