Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: Sky, cuvaj zivce dečec....

  1. #26
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

  2. #27
    širokobriježanin
    Guest
    Stevo, to sve stoji, ali daj izvadi negdje podatak koliko ti gradovi imaju turista godišnje pa će ti sve biti jasno.
    U Zagrebu se rulja na ulici okreće kad netko priča nekim drugim jezikom, a nedaj Bože kad se crnac ili azijat nađe na ulici....

  3. #28
    _Stevo
    Guest
    ŠB kakve sad veze imaju turisti?

    Mario zašto bi sastav tla imao veze? Šta hoćeš reći da je tlo premekano? Ili pretvrdo(zbog sljemena?) Sumnjam, pa pogle Dublin, kiši 300 dana godišnje, mora da imaju podvodnu željeznicu ) ) Za.ebavam se


    Vozačka kultura će u Zg-u još dugo vremena, kao i u cijeloj Hrvatskoj, biti na niskoj razini. Šta se tiče vlakova, užas. Istina bog meni treba od ivanića do gl. kolodvora pol sata-40 minuta brzim, al organski ne podnosim gužvu pa pokušavam što više izbjegavati javni prijevoz.

    Što se tiče tramvaja, osim ak ne želimo imati duh prošlosti mislim da je metro puno bolja solucija.

    Uf...××××m li ga ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  4. #29
    širokobriježanin
    Guest
    Uzmimo za prijemer Prag, istina da ima 1,1 milijuna stanovnika, ali moraš shvatit da svake godine Prag posjeti preko 3 MILIJUNA ljudi, a Zagreb godišnje organizirano ugosti cca. 100 turista.
    Zbog toga sam rekao za turiste.

  5. #30
    skywalker_odlog
    Guest
    Haas, potpisujem.
    Moja sis je geolog i dosta mi je tupila o metrou u zg. Ukratko, M.Haas je u pravu.

  6. #31
    širokobriježanin
    Guest
    A da ne pričam o Amsterdamu koji godišnje posjetitelja ima skoro 5 milijuna...

  7. #32
    _Stevo
    Guest
    Luke, sutra ću ja pitat starog. On je geograf...pa ćemo vidit kaj će pametno reć ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  8. #33
    skywalker_odlog
    Guest
    stevo...cuj, sve da je to i geoloski izvedivo, ja se i dalje priklanjam misljenju stanovitog gospona Haasa aka Pug_Lover.Pulover, skoro...

  9. #34
    Mario Haas odlog.
    Guest
    Puglover! Izvrsno Sky!

    Možda me natjera da promijenim nick..hehe

    Problem je u podzemnoj vodi i još u nečemu, uglavnom moguće je ali neisplativo. Treba RADITI na optimizaciji, dogradnji i ODRŽAVANJU prometne mreže, a kaj se tiče gužve u vlakovima, sve se to može i moralo bi se unaprijediti. Njemački gradovi koji nemaju metro imaju izvrsne sisteme nadzemne lake željeznice...

    Velim, birajte me za mayora, kandidirat ću se jednog dana i nadam se pridružit svojim slavnim kolegama Heinzelu i društvu koji su izgradili i proširili najljepši Zagreb grad!


  10. #35
    _Stevo
    Guest
    Sutra ću pitat staroga, profesore, nesuđenog doktora, geografije kakvo je točno tlo pod gradom Zagrebom i dal je to moguće zbog svih geološko-kemijsko-fizioloških struktura ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  11. #36
    Dr. Strangelove
    Guest
    zagreb leži na podzemnim vodama... gradnja metroa bi koštala valjda ko dva put autoput ZG-ST...

  12. #37
    Mario Haas
    Guest
    Ne treba nam metro. Hočemo brze aute!

  13. #38
    skywalker_odlog
    Guest
    ne, ne....hocemo kvalitetne, pouzdane (i brze)aute na jos kvalitetnijem asfaltu.
    I hocemo ljepsu gradonacelnicu.

  14. #39
    Girrari
    Guest
    I hoćemo semafore koji su poštelani po principu zelenog vala, a ne da na svakom stojiš bilo da plaziš, voziš normalno ili jurcaš.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  15. #40
    johnny_
    Guest
    a znate li vi koliko košta gradnja metroa??mislim da ne.usporediti zagreb s amsterdamom,bečom,bruxellom pa to je najveća glupost koju sam čuo ove godine.ipak bolja investicija nego gradnja glupog skijališta na sljemenu od 62000000 eura.

  16. #41
    _Stevo
    Guest
    A vi bi sad i ovce i nofce )

    Ak već neće ulagat u metro, sasvim sigurno nebi smijeli niti u onaj užas neisplativi na sljemenu, al trebali bi temeljito popraviti ceste u centru Zg-a <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •