Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Boot XP-a

  1. #1
    renee
    Guest
    Jel tko imao problem s time? Kako ga rijesiti???
    "Windows could not start because the following file is missing
    or corrupt:
    \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

    You can attempt to repair this file by starting Windows Setup
    using the original Setup CD-ROM.
    Select 'r' at the first screen to start repair"

  2. #2
    marek
    Guest
    jedina opcija ti je mislim da puknes taj R u izborniku i rijesis problem. ili ako se znas sluziti recovery konzolom tamo isto mozes bez potrebe reinstalacije.

  3. #3
    killa
    Guest
    nije mi jasno kako ti je taj file nestao? vjerojatno ga neki crv pojeo......

  4. #4
    Iggy
    Guest
    Koij antivirusni program koristiš? Ako imaš nortona onda ti je najvjerovatnije on kriv jel ti prčk a po boot sectoru.

  5. #5
    M@rrrk_xx
    Guest
    Možeš to riješiti recovery konzolom,što ti ne preporučam jer ti se ta poruka možda,to jest,sigurno pojavljuje jer ga je neki crv "sredio".Preporučam ti da u BIOS-u kao first boot device staviš na cd i onda ubaciš WXP cd.Formatiraj i ponovno instaliraj.
    Napomena:Nemoj previše prčkati sa particijama poslije instalacje Windowsa.

  6. #6
    Dax
    Guest
    CRVIĆI CRVIĆI CRVAJU SE CIJELU NOĆ. INSTAL WINDOWS AGAIN.

  7. #7
    McKrckan
    Guest
    To nema veze s crvima tj. malocijoznim programima! To ti se zna desit npr. ako puno puta zaredom restartas PC ili malo prckas, odradi repair sistema i trebalo bi bit sve OK i proc ces bez format C!
    Znaci, u BIOS-u stavi da ti buta s CD ubaci XP cd, i odaberi repair sistema...<br><hr>

  8. #8
    |)@X
    Guest
    jako. nece mu hjtjet repair. to se i meni dogadjalo. ako ovo pročita je je ××××ni datumvise od goodinu dana.

  9. #9
    McKrckan
    Guest
    Kako nece pomoci repair? Kad u samoj toj gresci pise tj. predlaze se Repair sistema...

  10. #10
    |)@X
    Guest
    predlaze ali NECE. mogu i ja predlagat da skocis sa 21 kata pa ti NECES.

  11. #11
    BenGAMES
    Guest
    Opet ovaj M@rrrk_xx otvara staru temu! Taj kreten meni ide na živce, ko McKrckan Daxu!

  12. #12
    Adebisi
    Guest
    Meni svi vi idete na žifce..puf

  13. #13
    |)@X
    Guest
    i meni.

  14. #14
    BenGAMES
    Guest
    Ako ti ja idem na živce, ONDA.............................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........................................ stvarno!!!!!!!!! Hehe...

  15. #15
    |)@X
    Guest
    STVARNO? LOL! HEHE.

  16. #16
    Adebisi
    Guest
    Sve je moje tvoje samo reci nepitam za cenu... meknakrckan je debel hehehe

  17. #17
    |)@X
    Guest
    BBBBBBBBBBBBBBUUUUUUUUUU. KURIONA! PART 3.

  18. #18
    Adebisi
    Guest
    Vidiš da krckana više nema tako se to radi

  19. #19
    |)@X
    Guest
    dada. tako se to radi. kretenima ulaz zabranjen.

  20. #20
    Adebisi
    Guest
    sram ga bilo

  21. #21
    BenGAMES
    Guest
    Adeb, je li debel ili debil?

  22. #22
    Adebisi
    Guest
    i jedno i drugo

  23. #23
    |)@X
    Guest
    oboje ukratko

  24. #24
    cuni
    Guest
    uđi u recovery conzolu prilikom instalacije windowsa upiši copy x:to šta ti fali na C particiju i stvar riješena

  25. #25
    |)@X
    Guest
    da.

Slične teme

  1. Boot Xp
    By Dell Trother in forum Software
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 28-09-2002, 06:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •