Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Visoko protocni zracni (sportski) filteri

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    prelude
    Guest
    Evo da pokrenem ovu temu, nekom jako zanimljivu, o sportskim visoko protocnim zracnim filterima. Sta mislite dali stvarno povecavaju snagu motora (0-15 ks, do 25%...), koji su najbolji (K&N, GREEN, AKIMOTO,RAID...), koja je instalacija najbolja (COLD AIR INTAKE, SHORT RAM INTAKE...), dali su sigurni za motor ( NEKI PODACI GOVORE DA K&N FILTER PROPUSTA 500% VISE PRASINE...), dali je prihvatljiv odnos cijene i dobijenog (ako nista onda makar zvuk zvijeri pod poklopcem motora). Podijelite vasa osobna iskustva i misljenja.<br><hr>

  2. #2
    miata_tr
    Guest
    cuj neki govore svasta dok neprobaju,ali ja sam ugradio k&n filter sebi i mogu ti reci da sam zadovoljan,a to da se zprljaju moras ga odrzavati sti cesce a o zvuku da i negovorim mrak je

  3. #3
    prelude
    Guest

    Znam da ta dodatna snaga se osjeti na vecim obrtajima, ali dali je istina da gubi snagu na manjim obrtajima? Ima li ikakve razlike u potrosnji goriva?

  4. #4
    ZUGOD
    Guest
    Ja sam na svojoj Vektri instalirao AEM cold air intake. Razliku u samom startu nisam primjetio, ali poslije 4500 obr/min se osjeti da vuče bolje, nema zamora. Samo postoji jedan problem: filter na \'cold air intake\' sistemu stoji ispod motora tj. najniža točka je na autu i postoji šansa da motor usisa vodu pri prolasku kroz malo dublje bare. Razlike u potrošnji goriva nema ali ima zvuk zvijeri.

  5. #5
    ZEGA
    Guest
    Zugod daj malo neke podatke o tom air intake-u...
    Uglavnom kakav je filter koje su izmjene koja teorija stoji iza toga...
    Meni se svidja :URL=http://autozine.kyul.net/technical_school/engine/tech_engine_3.htm:ram air:/URL: usis koji na vecim brzinama daje i do 10% vecu snagu zbog porasta tlaka u usisnoj grani zbog pitotovog principa...

    ZEGA

  6. #6
    prelude
    Guest

    Ja sam planirao da instaliram cold air intake (filter ispod auta) zbog usisa hladnijeg zraka, međutim nigdje nisam pronašao podatak o gubitku zbog dužine usisne cijevi. Tu će biti krivina na cijevi previše. Posmatram to kao da uzmeš dva crijeva presjeka 2 cm, jedno dužine 5 cm, a drugo 5 m. Kroz koje bi mogao lakše disati. Zato razmišljam da instaliram samo filter direktno na injekcion pumpu. Našao sam podatak da u ovoj verziji zrak ima najmanji otpor pri prolasku u motor. ALI ne spominje se podatak koliki su gubici zbog usisavanja toplog zraka, zbog vreline motora. Koju verziju izabrati?

Slične teme

  1. sportski lonci
    By nikisorer in forum Auto servisi
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 01-12-2004, 00:04
  2. Case Dust filteri !
    By Vedro in forum Hardware
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-05-2004, 14:30
  3. sportski filteri
    By Biciklist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2003, 09:17
  4. Porsche-sportski Golf?????
    By Bmw Touring in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 07-08-2003, 14:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •