Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kupovina FIAT MAREA 1,6 SX

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Jan
    Guest
    Molim informacije o navedenom automobilu, isplativosti kupovine, radi se o modelu 1998 god, 65000 km, sa full opremom (bez kože) cijena cca 5950 eura, interesira me dali ima netko auto-test ovog modela. Unaprijed zahvaljujem!<br><hr>

  2. #2
    R-18
    Guest
    Auto kao prvo gubi na cijeni TOTALES .....

    a, o mogučnosti prodaje da i ne govorim,
    a ionako nije baš bog zna kaj

    6000 eura = Renault laguna 1,6 '97 nema kože.
    = Audi 80 B4 , '95 2,0 nema kože.
    = Golf 3 1,6 , '97 nnema kožu, samo jedan air bag, i nema klimu

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Na ovom ćeš forumu čuti puno "pametnjakovića" koji imaju mišljenje o nečemu što ne znaju, stoga prva preporuka; čitaj između redova.

    Imam Mareu 1.6 16V iz 99. sa klimom ABS-om i oba zračna, srebrnu. Kupio sam ju u TRCZ-u za 6700 Eura prošle godine. Na novoj je 99-te godine dodatna oprema došla samo 20000 kuna.
    Auto je super, osobito na autocesti. I danas se teško nađu auti sa takvim startom i ležanjem na cesti. U Zagrebu uvijek poželim mekši ovjes. Za mašinu znam da je pouzdana, ali guta preko 11.

  4. #4
    ZEGA
    Guest
    Da ali nisi napisao nista o gubitku vrijednosti auta sto je komentirao r-18 sto je on odradio veoma kompetentno sto se za tebe ne bi moglo reci...
    Nego zubo, imas li ti veze sa onom emisijom na OTV_u
    ZEGA

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0
    Kako ne shvaćaš prijatelju da je Marei u prve tri godine cijena već pala toliko da niže pasti ne može. Izgubio je onaj koji ju je kupio novu, a mi ovdje govorimo o kupovini polovne zar ne.
    Provjeri koji auto 3-4 godine starosti možeš kupiti za cijenu do 7000 Eura sa 60000-80000 km, a da ima ABS, poluautomatsku klimu, dva zračna, serijski ugrađen radiokazetofon( ne može se ukrasi) i 103ks, a da nije korejac, protiv kojih osobno nemam ništa, ali kažu da su dijelovi skupi.

    Nemam ništa s televizijom, ali imam s drugim medijima;između ostalih ilustriram za "Jutarnji list" prilog "Zabavnik" i mjesečnik "OK".

  6. #6
    ZEGA
    Guest
    MA mislio sam onaj tip kaj radi normalnofobiju je imao jedan od likova kojeg je glumio zub, a i vozio je mareu
    A gubitak cijene a da rabljeni je cool ali nije stvar smo za fiata svi auti sljede slicnu krivulju gdje malo stagniraju cijenom od 2-5 godine starosti...

    ZEGA

Slične teme

  1. Kupovina rabljenog auta
    By Cane in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-05-2004, 21:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •