Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: RENAULT

  1. #26
    ALONSO
    Guest
    Zanima te boja.Gleds li ti uopce F1

  2. #27
    ALONSO
    Guest
    Zanima te boja.Gleds li ti uopce F1

  3. #28
    ferari
    Guest
    gledam ali ja samo vidim crvene bolide naravno ima i nekih drugih ali to su oni iza sto nose sladoled i suncobrane

  4. #29
    ALONSO
    Guest
    Dok Ferrari ne izgori.

  5. #30
    JT
    Guest
    http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=2601

  6. #31
    ALONSO
    Guest
    da da vidija sam,pise da Patric head misli da osim Williamsovih voyaca u borbu ya naslov idu postolar i ALONSO koji perfektan bolid,svakako pogledajte.

  7. #32
    ferari
    Guest
    ako budete dobri moci cete nam nositi suncobrane
    i ove godine

  8. #33
    bLUe_dWARf
    Guest
    Hahahaha ) )

  9. #34
    Dr. Strangelove
    Guest
    Jel neko informiran, da li je u Renaultovom bolidu koji je jučer dospio na treće mjesto onaj stari motor od 110 stupnjeva između cilndara? Ili sasvim novi motor?

  10. #35
    desmosedici
    Guest
    novi motor - 90°

  11. #36
    RenaultF1Team
    Guest
    sasvim novi motor i ima 72°

  12. #37
    xyz
    Guest
    Renaultovci jel istina da vam dolazi R.Schumaher???
    Sve sat. njem. postaje bruje o tome.

  13. #38
    GTL
    Guest
    Priča se ali se nadam da ne dolazi, ja bi recimo u Renaultu uz Alonsa ako Trulli ništa ne napravi ovu sezonu recimo Villueneva ili Fisicellu. Mislim da bi to bila luda kombinacija.
    Inače motor je s razmakom od 72 stupnja i po najavama nakon prve tri ili četiri utrke tj. do VN Europe ako sve bude kao do sada što se tiče pouzdanosti i performansa snaga ide gore tj. navit će ga još malo, tako da se očekuju još boli rezultati. Inače komentari su da je zbog pouzdanosti motor previše prigušen i kažu da imaju odličnu osnovu za izvlačen je više snage iz postojećeg motora. Renault inače ima po deklaraciji jedan od najslabijih motora, 820 KS, ali tu su bitne i neke druge stvari poput momenta i razvijanja snage iz niskih obrtaja. Iskustvo Renaulta s ovim motorom od 72 stupnja je veliko (Williams i Beneton u 90-tim i 7 konstruktorskih naslova zaredom).
    Sezona će biti zanimljiva i očekujem bolje nastupe svih momčadi.Najgore što se može dogoditi je preveliko cjepkanje bodova za drugo i treće mjesto kad će Ferrari s npr. nijansu boljim nastupima ostvariti veliku bodovnu prednost kad Williams, Renault, Mclaren i BAR podijele bodove između sebe.

  14. #39
    ALONSO
    Guest
    A staje,di ste junaci sta kazete na pobjedu sa slabijim motorom,kriticari sta cekate...
    RENAULT RENAULT
    :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22: :smile22:

  15. #40
    Axl
    Guest
    da li sam ja nesto propustio?

  16. #41
    ALONSO
    Guest
    Nazalost.Smrc.I veliki broj izgubljenih bodova u Montrealu. .Znam da nije velika vjest ali cu izbijat sa foruma malo duze zbog nekog virusa.PS novi motor je tu :smile22:

Slične teme

  1. Rabljeni RENAULT MEGANE
    By Francuz in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-02-2011, 10:14
  2. RENAULT LAGUNA 1.8 16V
    By kalu in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-11-2003, 20:48
  3. RENAULT
    By ALONSO in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2003, 21:23
  4. Rabljeni RENAULT MEGANE
    By Francuz in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2002, 11:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •