Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 157

Tema: Hyundai

  1. #1
    166
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">

    sta mislite o ovom Koreancu. </font><br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  2. #2
    166
    Guest
    daj recite nesto

  3. #3
    VR6
    Guest
    Sta bi ti da kazemo?!

    Nije los, 3 zvijezde iz crash testa.

  4. #4
    trajet
    Guest
    Dobro izgleda samo ne znam da li je i kvalitetan kao što je lijep. Koliko sam vidio dobra mu je i cijena tj. oko 10-15% jeftiniji od konkurencije ne računajući KIA Carnival.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Bezveze. Ecco.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  6. #6
    166
    Guest
    a zasto bezveze

  7. #7
    166
    Guest
    Kupio sam ga.God 2002 Crdi chip tuning 142KS.45000KM 24000 SFR.
    Pravo auto za familije koje imaju djecu.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Bezličan je užasno. Fakat ima lepših, a jednako opremljenih i po podjednakoj cijeni.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  9. #9
    166
    Guest
    naprimjer

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2619
    Renault Espace

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovaj auto je idealan "jackass material"

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2619
    točno tako

  13. #13
    166
    Guest
    Pa molim lijepo navedi koji su razlozi da mislis tako

  14. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2619
    Ko ja?

  15. #15
    166
    Guest
    pa mozes i ti ako hoces.

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Uzmi cjenik u ruke, pa listaj. Vjeruj mi da ćeš naći lepše i bolje.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  17. #17
    166
    Guest
    ok Girrari uvijek postoji bolje od boljeg ali jeftinije od jeftinijeg ne.Ja neznam kako se cijene krecu u HR ili BiH ali je tu u CH to najjeftiniji cak kao novi Kombi.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Čuj, kod nas su ti trošarine dosta nesklone dalekoistočnim autima, pa oni nisu toliko jeftiniji koliko bi trebali biti. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * *</font>

  19. #19
    Koko
    Guest
    Eto, ovako. Kod nas je uponudi samo dizel CRDi 2.0 i to za pravu sitnisu od 25.000 eura. Ne samo da su redom svi kompaktni monovolumeni jeftiniji od ovog TRAJEKTA (da tako ga zovemo u HR), već i mnogi u njegovoj klasi. Zašto spominjem kompaktne. Pa zato što je većina među njima mnogo bolji, SIGURNIJI i KOMPETNIJI automobil od ovoga. Ako baš trebaš sedam sjedala za istu lovu dobivaš bolje opremljeni VW Touran s 140 TDI konja. Da ne pricamo o Zafiri koja je jeftinija ili Grand Scenicu koji stiže za tri mjeseca. I Espace s jacim dizelom je "samo" 3.000 skuplji. A ta dva auta su, moraš priznati, nebo i zemlja. Jednostavno, to je auto za SAD i za neke zapadnoeuropske zemlje gdje je osjetno jeftiniji od konkurencije. Kod nas baš nije tako.

  20. #20
    Fresh
    Guest
    Ja i ti ćemo se opet poklat.

    Šta fali autu. i ideš ga uspoređivat sa Scenicom i Zafirom. Autima koji imaju bunker od 100-njak litara sa sedam siceva, dok dotični ima preko 500 litara. Auto je dugačak 4,60 i kusur, što je daleko veće i od Zafire i od Scenica (za Grand Scenic ne znam).

    I ići taj auto uspoređivat sa Espaceom. Usporedba da je Espace 3.000 EUR skupljim možda je bazna oprema i bazni benzinski motor, sa istom opremom i dizelašem vjerujem da je razlika debelo preko 5.000 EUR.

    Jučer sam vidio Mazdu MPV, ljubav na prvi pogled, sa pet siceva, prtljažnik od 2.500 ccm.

    Na temi želja ili kompromis svi su se baziral na tome da ne žele biti rob auta s kojim idu u dve migracije godišnje.
    Ja ne želim biti rob garderobe i stvari i biti ograničen s onim koliko mogu stavit u auto. Ako želim nosit 5 pari cipela i 15 majci, uzet ću ih sve, a ne vagati koliko mi toga stane u auto.

    I siguran sam da će mi i Trajet i MPV biti u uskom krugu kandidata za nasljednika Focusa.

  21. #21
    Fresh
    Guest
    Trajet (Zafira)
    dužina: 4.69 (4.32)
    širina: 1.84 (1.74)
    visina: 1.76 (1.63)

    I ti uspoređuješ ova dva auta u isti koš.

  22. #22
    Fresh
    Guest

  23. #23
    Fresh
    Guest
    Mazda MPV


  24. #24
    Fresh
    Guest


    I to je tebi ista klasa

  25. #25
    166
    Guest
    Vozio sam Zafiru ok kolege koji je samo zato sto je zaljubljen u Opel kupio to auto.Pa se sad kaje(trosi 2 da dvije litre ulja na 1000 Km pa zar je to normalno.)Unutra sjedis skvrcit sa suvozacem kao u Golfu 1 a nazad je po mom misljenju predvidjena samo za dvoje i plus malo dijete.A sesti i zedmi sicevi su kao dvije daske koja kosta skoro pa isto kao i Trajet.Ja ipak mislim da su auta iz azije kvalitetnija nego ostala(moje misljenje).Fiat Reno i kompanija sve su to lijepa auta ali nakon godinu dana gube i do 50% vrijednosti tu u CH dok Trajet cak sa 100000 Km vrijedi jos 17000 Sfr.

Slične teme

  1. Hyundai??
    By gost5 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-01-2004, 14:34
  2. Hyundai Coupe
    By Brži in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-09-2002, 12:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •