Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Calibrom kroz tunel Bristovac sa 253km7h

  1. #1
    Calibra fan
    Guest
    Ima li boljeg???

  2. #2
    marko_p
    Guest
    budalo

  3. #3
    Calibra fan
    Guest
    Pa slažem se da je tip koji je vozio 253km7h kroz tunel ××××××, ali auto je savršen!!!

  4. #4
    S V T
    Guest
    Daleko je on od savršenstva!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  5. #5
    Calibra fan
    Guest
    Ovisi što tražiš od auta,zar ne?! Calibra je brza, super izgleda, savršena podloga za tuning, moto6V iz vlastitog iskustva vrlo pouzdan,ali i štedljiv (8.5l prosjek)...zar treba još što????

  6. #6
    kan
    Guest
    Jesi li ikad pomislio da ugrozavas tudji zivot??????

  7. #7
    Calibra fan
    Guest
    Kao prvo, voziti calibru ne znači ugrožavati tuđe živote! Ugroziti ih možeš i ti u fićeku starom 30godina, čak i opasnije nego ja,zar ne?! Sve ovisi od osobe koja sjeda u auto, ovaj lik koji je vozio 250km/h kroz tunel zaista nije normalan, ali neznaći da su svi koji voze calibra i njima sl. takvi likovi!!!

  8. #8
    kan
    Guest
    Onda si trebao poceti sa pitanjem ima li glupljeg,sta znaci ima li boljeg,ne govorim o autu.Dobro je da postoji ring,pa se tu idioti kojima je to uzivanje mogu do mile volje udarati u glavu (a ne da to ispoljavaju na ulici),iz istih razloga postoje mjesta za pokazivanje svojih masina i sposobnosti (kao i mjesta za lijecenje kompleksa)kao sto su npr. razne utrke,pa ako vec imas tako dobru masinu,pokazi se tamo a ne na ulici(ili svjedeno taj tvoj prijatelj),i glupo je ici u krajnost sa pominjanjem ficeka i 30 km/h...

  9. #9
    Calibra fan
    Guest
    Ima li boljeg- odnosi se ima li veće ×××××× ili kako ti kažeš ima li glupljeg?

  10. #10
    kan
    Guest
    O.K.

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Calibra je ok auto pogotovo s motorom 2,0 16v, ali je meni Corrado puno ljepši i bolja je podloga za tuning od Calibre.

  12. #12
    Calibra fan
    Guest
    Čovječe nemožeš uspoređivati calibru i corado Corado i njegov G60 koliko ja znam su vrlo problematični, dok calibra s takvim i sličnim stvarima nema problema!Što se tiče izgleda malo je onih koji su na strani corada ali dobro..ukusi su različiti, sve u svemu mislim da nisu konkurencija!!

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Corrado ima brutalniji dizajn i to je ono što se meni dopada, ali ne kažem da je Calibra ružna. G60 je problematičan, ali imaš 16v motor koji isto dobro ide, i VR6 koji ima performanse Calibre turbo, a manje zahtjevan je za održavanje (osim prvih VR6 motora koji su bili banana).

    A i taj G60 nije takva "baba roga" ako paziš na auto. Znam lika koji je imao Golfa g60 i nikad nije imao problema. A daj i ti Calibru Turbo nakon španjanja odmah ugasi pa ćeš vidit nakon par puta šta će ti se dogodit. Sve je to relativno.

  14. #14
    S V T
    Guest
    Istina, i g60 i turbo (opel) su malo u banani!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  15. #15
    Pocket Rocket
    Guest
    T-IE,ne pričaj.
    Možeš ju gasiti odmah 50,000km, neće joj ništa biti.Posljedice će imati turbo,ali nakon milion gašenja na toplo.Stvar je u tome što turbu treba neko vrijeme da se "de-spina".Ako se to ne napravi dolazi do ×××××rije zbolj ulja u turbo.
    A Calibra turbo je po pitanju motora u odnosu na G60 avion.
    G60 ima PLASTIČNE ležajeve, koji žude za razletavanjem cijelog kompresora.
    Ali i to se može riješiti reparaturom kompresora sa metalnim ležajevima.

    Eto dečki.
    A ovaj kroz tunel je kreten.

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Pocket, budući da se kužiš u turbo aute bolje od mene neću ti ništa govorit. Ali na forumu je prije bio dečko koji je imao Calibru turbo i baš je govorio da se ne smije auto odmah ugasit jer stradava turbo. A G60 uz pravilnu vožnju i održavanje će isto trajat. Kažem, znam dečka koji je imao Golf g60 i nikakvih problema s njim. A Calibra turbo je skuplja za održavanje nego recimo Corrado VR6. Tu ćeš se valjda složit. I Corrado ima veći potencijal za tuning od Calibre. Na VR6 staviš turbo i eto te na 300ks...

    I šta se tiče izgleda tu mi je Corrado ljepši, ali to je već stvar ukusa...

  17. #17
    Calibra fan
    Guest
    Zato dečki nabavite 16V i riješen problem!!

  18. #18
    CORRADO FAN
    Guest
    MA CORRADO JE ZAKON.MOJ IDE 268 KM/H,MOTOR JE OD 330KS,SA 24V.

  19. #19
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma gledaj,ne valja gasiti turbo odmah.Ali ti želim reći da je nemoguće ujebati TB sa 5 gašenja auta.
    A o tome da potencijal ima Corrado, slažem se.
    Ali, sa financijske strane nema.
    Jer Calibri pukneš chip za 300€ i eto te na 240ks i juriš.

  20. #20
    deky
    Guest
    Sta se tiće turbine,niti jedan auto s turbinom nesmiješ gasiti odmah ako si ga prije toga gazio.Desava se to da kada motor ugasiš nestane pritiska ulja,a turbina se još okreće velikim brojem okretaja bez podmazivanja.Ja mislim da to nije neki problem pričekati minutu i onda ugasiti auto.A sto se tiće corrada vr6,imao sam ga prije 2 god.Auto stvarno ide lijepo,vozan je koči super,jedino šta se užasno puno kvario.

  21. #21
    JOHNNY 69
    Guest
    U KOJE DOBA DANA ILI NOĆI JE TAJ LIK VOZIO KROZ TAJ TUNEL, ×××× KO PAS, A ŠTA JE S PROMETOM, A ŠTA JE SA FIZIČKIM PREPREKAMA? NADAM SE DA ZNATE KAKO JE VOZITI 250 NA ŠIROKOM AUTOPUTU, A KAKO JE TEK KROZ TUNEL, KO DA SI U TUNELU KRUV TE ××××! VI STE SVI SELJAČINE ŠTO KUPUJETE KALIBRE I KORADE, PUNO TROŠE, KURTONI SU, ZAHTJEVAJU PUN ××××× SVEGA I NITKO IH NE GLEDA. KUPIŠ 206 CC I VEĆI SI FRAJER OD ××××NE KALIBRE I KORADA. ILI DIZELA

  22. #22
    Calibra fan
    Guest
    Pičkice se vozaju u 206cc

  23. #23
    deky
    Guest
    Zaboravio si i ×××××e

  24. #24
    S V T
    Guest
    206 cc gay car 2003<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  25. #25
    sl 300
    Guest
    kupite si mercedesa sl300 24v 170 kw sa 231 ks bez tuning dodataka pa mi recite kaj je auto!

Slične teme

  1. Autom kroz naselje 149 km/sat
    By VJEKOSLAV in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 26-11-2003, 18:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •