Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Kupujem Lanciu ili Fiat

  1. #26
    doc
    Guest
    I varazdinac, kakava je Delta?

    Ma znam da ne razmisljas puno o gubitku vrijednosti, ali problem je kod Lanice sto ju je kasnije nemoguce prodati pod bilo koju cijenu.
    Ali ako ne mislis prodavati, onda te to ne dira.
    Gledam u oglasu Lybra 2.0 full oprema iz 2000. za 13 tisuća eura. A siguran sam da tipa nitko ziv nije zvao.

  2. #27
    pastela
    Guest
    lancia kappa JTD 99GOD. po nekih 10 000e ,smješno koju lađu dobiješ za siču,kažem dizel jer se one jos nekako prodaju dok ove 3.0 niko ni ne pogleda, sta se to desava sa lanciom??? kad vidim one studije na frankfurtu pomislim dali je normalan taj dizajner,pa ko ce kupit takve aute,××××eno kriva politika,e di su stara vremene integralke,,,

  3. #28
    pastela
    Guest
    evo jedna iz oglasnika,ali nemam broj

    delta integrale 2.0 16V turbo, 91.g., vrhunsko stanje, ×××/ Broj uz pretplatu


    ili ovo,koja sramota

    kappa 3.0 V6 24V full oprema 98., top stanje, hitno, 6500 €

  4. #29
    doc
    Guest
    steta za lanicu, meni je kappa dobar auto. nisu se smjeli odreci sporta.

    ova kapppa za koji pise top stanje si mogu mislit kak izgleda. Vidio sam par kappa koje stvatno vec na prvi pogled ne vrijede vise od tih 6000 eura.

  5. #30
    pastela
    Guest
    i to sta kazes,ti auti se voze,ne stoje doma,nakon nekih 300-400 tkm izgledaju ko rasulo,a nasi ih prodaju sa po 100 000km,evo neki dan sam pricao sa nekim taljanom,vozi thesis 3.0 kaze da dnevno napravi cca 700km,i ozbiljno pokazao mi ima raspored za cijeli tjedan gdje putuje,ciljelu europu uzdužno i popreko pređe u mjesec dana,pa ti kupi poslje,kaze da aute drži do 2 godine a onda su za××××× imaju po 300000km i to je istina,kako je dibar thesis ona unutrašnjost,baš posebna u pozitivnom smislu,mrak je ,ima koja sa hr tablicam??? sumljam

  6. #31
    Vž-156
    Guest
    Lanciu thesis je kupio Prikratki, potpuno novu. Auto je prekrasan

  7. #32
    Varaždinac
    Guest
    Dečki ovak stoje stvari niš od mene i rabljenog auta to je sve u groznom stanju. Ja sam sami jedan auto vozio u životu koji nisam kupio novin ito 147 SS bila je od matične firme u A, pa sam mislio da budem bolje steče sada, no kad to vidite ne isplati se. Za Deltu sam doznao i pouzdanih izvora da nije onak kak tip veli pa ju nisam ni išao gledati, a sve AR i coupe koje sam probao na vrijeme sam shvatio da nije to za mene, mislim da sam možda prevelika picajzla, ali kaj morem.
    Dakle samo novi "stroj" kupujem i gotovo <br><hr>

  8. #33
    doc
    Guest
    Varazdinac, tako je to s rabljenima kod nas. Ja kad sam kupovao auto prošče godine sam također ostao razočaran i nakon mjesec dana traženja skoro sam kupuio novi punto. Ali onda se ipak pojavio taj bravo star 2 godine.

    Fino sve to izgleda kad covjek cita oglasnik, imas auta top stanje kolko hoces. I onda kad vidis...

    Bogme je prekrasna Thesis od prikratkoga.

  9. #34
    Girrari
    Guest
    Kod nas je ××××no teško naći rabljeni auto u normalnom stanju. Pogotovo ako je riječ o nekom malo rijeđem pripadniku tipa GTV ili Coupe.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  10. #35
    Kas
    Guest
    Treba tražit. Kad sam ja kupovao Alfu, ova koju sam uzeo je bila prva koju sam otišao pogledati. Išao sam vidjeti još 4-5, ali su bile kante. Sreća. Curi sam tražio auto 2 mj. Kupila je Corsu. Auto je u biti mali, i misliš da ti auti malo prolaze i da su dobri, a k.... Pola ih je bilo ubijeno do bola, ili su trule, ili mašina nevalja. Čudi me kako ljudi mogu tako rasturit auto u tako kratko vrijeme.

Slične teme

  1. Prodajem Lanciu Integrale
    By Integrale in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2004, 02:46
  2. Kupujem S8 4.2
    By classic in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-12-2003, 23:49
  3. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  4. Kupujem Fiat Bravo
    By doctor in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-08-2002, 21:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •