Stranica 23 od 25 PrvaPrva ... 132122232425 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 551 do 575 od 602

Tema: KUPIO SAM NOVI TURBO...

  1. #551
    širokobriježanin
    Guest
    Pole, čađo je bratov pa ga ne smijem dokrajčit! Iako sam na dobrom putu... )
    Razmišljam o kupnji GTT-a, ali tek na proljeće jer bi bila jebada ić s njim po snijegu i ostalim sranjima.
    SVT, daj mi reci nešto o tom koji se prodavao. Jel cijena (3000) bila fiksna ili?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  2. #552
    Cezy
    Guest
    SB ides na gtt-a?
    Strateski los potez ak mene pitas.

  3. #553
    širokobriježanin
    Guest
    Ma znam Cezy, ionako sumnjam da ću ga kupit, tu su starci u igri kojima sigurno neće biti svejedno da se vozim u takvoj pili, benga je skupa, popravci...
    Ali imam jedan plan za koji sumnjam da će uspjet, ali tko zna...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  4. #554
    S V T
    Guest
    Cjena je bila fixna, treba nove gume i još par "sitnica" oko makine! Računaj negdje oko 4000€ da bude tip top!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  5. #555
    Cezy
    Guest
    Suocavam se sa slicnom problematikom.Auto si jos i mogu kupit,al ga nemrem odrzavat.

    Posto sam se opekao sa Puntom,sad znam da dok ne pocmem nes sam vrtit i kemijat,nebu bilo nis od vlastite pile.

  6. #556
    S V T
    Guest
    Gtt je skup za održavanje pogotovo ako nisi sklon šrafanju u garaži!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  7. #557
    širokobriježanin
    Guest
    Računao sam da ću do proljeća imat ta 4 soma i da će mi još nešto ostat, a što se tiče održavanja i slično, imam plan kao što sam prije naveo i ako mi to uplai imat ću i za održavanje, i za bengu i za ludi studentski provod! ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  8. #558
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ne sumnjan ja da ne bi ima love za održavanje , mada je to prvo od prvog , nego ,voziš nema ni godina dana tako da je čađo super. Em je spor , lin a još uvik ide ! Šta bi više htio ? Još su tu početničke ogrebotine , masnice , pa nesta retrovizor , pa antena ( ) ) ...

    Pričekaj zeru !!! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  9. #559
    POLOVNJAČA
    Guest
    Ako je banka u pitanju šaljem ti mob. ) ) ) )

    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  10. #560
    Cezy
    Guest
    Dec vot ajm chrajing tu sej!!!

  11. #561
    širokobriježanin
    Guest
    Ma ne bunim se ja na čađu, dapače! Ma pričekat ću do proljeća, tko zna šta će mi tad bit na pameti. Znate da se volim unaprijed raspitat o onome što me zanima, nemojte zamjerit. <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  12. #562
    POLOVNJAČA
    Guest
    Kad se male ruke slože , sve se može ....

    Samo da ne banu opet na forum ( ZNA SE ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  13. #563
    širokobriježanin
    Guest
    O čemu ti to? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  14. #564
    POLOVNJAČA
    Guest
    ISUSE , pa ko je sad kratak ???

    Pa Marinko i drugovi iz tunela ?!?!?!

    ( tek sad ti ništa nije jasno , jel' tako ? ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  15. #565
    širokobriježanin
    Guest
    Jel ti to o banci? <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  16. #566
    POLOVNJAČA
    Guest
    YEEESSSS !!!

    ) ) ) ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  17. #567
    širokobriježanin
    Guest
    Hehe... pogodak!
    Nije stvar u banci, ma pustite mene i moju maštu, sve mi se čini kad budem kupovao auto da neće uletit ništa drugo nego opet golf (ali dvojka) <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  18. #568
    POLOVNJAČA
    Guest
    Tako mlad , a pun pesimizma ????

    Znan ja jednog psihića za te slučajeve , iako je najbolji lijek MAŠTA ! <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  19. #569
    širokobriježanin
    Guest

    Moja buduća ljubav... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  20. #570
    širokobriježanin
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #571
    širokobriježanin
    Guest

    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  22. #572
    širokobriježanin
    Guest
    Malo sam ostao šokiran. Čitam o potrošnji GTT-a (115KS), i ovako slijede podaci:
    90 km/h- 5,6 litara
    120 km/h- 7,7 litara
    gradska vožnja- 8,7 litara

    Sad mi recite dal je to istina zato što sam ja očekivao po gradu minimalno 10-12 litara, a ovo mi se stvarno čini predobro da bi bilo istinito.<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  23. #573
    širokobriježanin
    Guest
    :URL=http://www.-turbo.co.uk/images/large/brochure/page8.jpg:evo i link:/URL:<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  24. #574
    Cezy
    Guest
    Ja na potrosnju ni ne gledam,to mi je zadnji argument.Ali racunaj uvjek litru dve vise od TP-a.

  25. #575
    širokobriježanin
    Guest
    Aha, znači tvornički podaci lažu za koju litru? Pa i onda mi je potrošnja čist OK za auto koji tvornički ima manje od 8 sekundi do stotke. To je negdje kombinirane vožnje cca. 8-9 litara. Pristojna potrošnja <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

Slične teme

  1. KUPIO BIH FELGE ZA GTV
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 189
    Posljednji post: 01-07-2004, 21:59
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •