Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 72 od 72

Tema: Porsche-sportski Golf?????

  1. #51
    S16
    Guest
    Može i 100. Ko ga kupi to mu nije puno

  2. #52
    Girrari
    Guest
    Mara, Maserati se piše s jednim "T".

    Ovaj Kajen, Šajen ili kak već mi je oduran auto. Nakaza! Na slikama, uživo... sasvim svejedno.

    959 mi nikad nije bil remekdjelo dizajna, ali to mi je jednostavno auto kojem ne gledam dizajn. Nešto u stilu F-40. <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  3. #53
    mara
    Guest
    s 16 ma gdje sam ja rekao da taj auto ne ide? usporedio sam ga sa maserattijem a onaj pisljivi motor sa 3,2 i 250ks si ti kupi pa se vozaj i uzivaj!
    ja napisem 50 recenica a ti odgovorissamo na 2.

  4. #54
    Bmw Touring
    Guest
    mara ××××s gelere )

  5. #55
    Bmw Touring
    Guest
    Girrari ni meni Cayene nije nesto.Najljepsi Suv mi je X5 i ostat ce za sva vremena

  6. #56
    Girrari
    Guest
    Apsolutno se slažem!<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  7. #57
    VR6
    Guest
    mara to sto ti pises NIJE 911 nego Boxster, 3.2 sa 252 KS. Ovaj Porsche 911 GT3 sto sam dao za usporedbu, ima "cak" 106 KS po litri. U prevodu ako ti je lakse shvatit, da je to motor 1.6 sa tim omjerom KS po litri bi imao 170 KS.

    Porsche 959 je imao u svoje vrijeme "najbolji-najrazvijeniji" 4x4 pogon, ako se ne varam.

  8. #58
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da pa što s tim ks po litri, ako BMW M može bolje, onda to i nije nešto. Osim toga Ferrari ima bolji rezultat. Buuuuaaahhhh

  9. #59
    S16
    Guest
    ××××ga. )

  10. #60
    S16
    Guest
    mara, šta se ljutiš na mene?!

  11. #61
    alinghi
    Guest
    mara čini mi da tu ljudi slušaju samo što žele.

    budući da su rasprave BEZ SMISLA, odlazim s ovoga foruma, jer mi se čini da tu čovjek ne može iznjeti svoje argumente a da ga se ne nabija na kolac. uostalom ljudi niti ne čitaju što drugi napišu, nego shvate kako njima odgovara (mogli bi više puta pročitati nečiji post, da skuže kaj je pjesnik mislio), i nadalje batrljaju kak im odgovara. BMW TOURING, eto "dokazal" si da porš nešto vrijedi, iako neznam što si zapravo htio dokazati - zar si trebo nešto dokazivati (aludiram da na nešto što se pojavilo u ovoj raspravi, pa ste si zabrijali da netko vređa poršea kako nije sportski auto)!

    uživajte u vodenim 911 i hladnjikavim M3cama...

    samo ću reči da poršeu jako dobro stoje one "policijske boje"...

    P.S. mara drži se! uz tebe sam srcem!

  12. #62
    600
    Guest
    A filozofa!

  13. #63
    mara
    Guest
    s16 ne ljutim se. ali alinghi je dobro rekao vi uopce ne citate sto ja pisem nego sve shvacate doslovno. procitae prve 2 recenice i drzite se nje kao pijan plota.
    prijatelj vr6 to 106ks po litri je sa turbo punjacem!!!!!!
    bas mene briga jel to 911, 959..... takva marka ne smije imati tako slab motor. ma nije ni to sto je slab nego je omjer snage i kubikaze za TU MARKU AUTA(U BIBILIJI PISE: neka citalac upotri×××× razbor)KATASTROFALNO MALI.
    i u odnosu na cijenu maserattija meni taj auto malo daje.
    niste ni vi vozili maseratti da mozete reci da je taj auto bolji od porschea

  14. #64
    mara
    Guest
    ispravak: da je taj auto LOSIJI od porschea

  15. #65
    600
    Guest
    E mara MaseraTi!

  16. #66
    mara
    Guest
    MASERATI, MASERATI, MASERATI fala girarri )
    da samo moze bmw , moze i honda 2,0------240kssssssssss ) ) )

  17. #67
    S16
    Guest
    mara, ja čitan cile tvoje postove, a osvrnem se samo na ono s čim se ne slažen. Porš zaista ima malo konja po litri (atmosferac), ali i sa tako malo konja on postiže vrlo respektabilne rezultate.

  18. #68
    mara
    Guest
    girrari, girrari, girrari fala ......

    ne znam dali postize dobre rezultate jer nema autoblic sa ubrzanjima ali katkad mi se cini, da ne svi, ali kao da vise nije bitno ni koliko ima auto konja po litri. 50 stranica potrosimo da dokazemo kako je to vazno a onda odjednom to vise nije vazno

  19. #69
    VR6
    Guest
    mara ti pojma nemas o ovom o cemu zelis da raspravljas. Porsche 911 GT3 koji sam dao za primjer nema Turbo, a ima 106 KS po litri.

    alinghi tamo imas argumente, usporedbu koju sam stavio, ali kao sto si i sam napisao, ti gledas samo ono sto tebi odgovara.

  20. #70
    R4gtl
    Guest
    Zna li neko da li Porsche jos proizvodi traktore??? Evo bas ovih dana stari radi karike i cilindar za nekog starog porsche traktora pa me nak zanima:

  21. #71
    Cezy
    Guest
    Ovako da se nebi svadali,PORSCH je cistkrvni sportski auto,imo on malo ili puno konja po litri,to neigra bas neku ulogu,jel di ces ti iskoristit potenzial od 385ks (GT3),i kolko cesto?

    Drugo taj auto,po meni za tu lovu pruza ono sto se i ocekuje: Kvalitetu,super design,iako ni jedan vise nece biti krasan ko 356,i ona prva 911-tica,i super performanse.

    I jos nesto,porsche di se god pojavio u motor sportu sve su osvojili,a to bas nije uspilo svakom.

  22. #72
    GTI_FOREVER
    Guest
    Joj sto ××××te. Da ima 3ks po litri ako dodje do 100 za 5 sekundi onda je brz auto. I kakav spor tu postoji?

    Da li su samo konji vazni koliko je neki auto sportski?

    Ks po litri je jedna stvar ali ima mnogo stvari koje cine sportski auto.

    Mislim da je puno vaznije omjer tezina/ks...

Slične teme

  1. sportski lonci
    By nikisorer in forum Auto servisi
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 01-12-2004, 00:04
  2. sportski filteri
    By Biciklist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2003, 09:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •