Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Porsche-sportski Golf?????

  1. #1
    Bmw Touring
    Guest
    Evo otvaram ovu anketu da dokazem alinghiu i mari da porsche ipak nije kao sta oni misle. Tko misli da je porsche neka kaze da tko misli da nije neka kaze ne. I naravno izjasnite svoja misljenja. Hvala svima<br><hr><font size="+1"></font>

  2. #2
    VR6
    Guest
    Ma sta te brine sta oni kazu?! Imam svoje misljenje, bas me briga za razne "papke". Taj prvi vozac Yuge po nastupu mi djeluje kao neki alfista, pa me to i ne cudi. Porsche moze biti "sportski Golf" samo po pitanju prakticnosti, ako bi se poredio s Ferrarijem recimo, jel je tu u ogromnoj prednosti. Ali to mu nije neka mana, u svakom drugom kontestu, usporedba je bezvezna, ali opet to je samo moje misljenje.

  3. #3
    alinghi
    Guest
    je prethodnik golfa, tj. bubu je najsljedio golf. a vezu između bube i 911 ne moram spominjat - porš u biti je sa puno konjaže!

    i jenostavnom usporedbom dođemo do zaključka da je sporstki golf zapravo poše!

    uostalom porše je i u usporedbi s drugim sportskim autima - golf sportskih automobila! auto je crkotina, ko i golf među kompaktima! ima mnogo sjajnih komponenata (kao i golf, što ga i čini pobjednikom mnogih manje-više argumentiranih germanskih usporedbnih testova) ali inače i 911 i golf su zapravo prostodušni i plitki auti!

    e! ali da mi bilo koji od ovih automobila netko pokloni - nebi reko NE! al da bi ja sad svojevoljno još davo lovu za te bezvezne automobile - nema šansi! ali priznam 911 (pa i golf) da se lijepo voziti, pa čak možda i pružaju vrhunske užitke (mislim tu na 911)!

  4. #4
    alinghi
    Guest
    I GOLF PRUŽA UŽITKE, ALI BEZ OVE RIJEČI "VRHUNSKI"! ALI KADA MALO RAZMISLIM, MENI SVAKI AUTO PRUŽA KAKAV TAKAV UŽITAK! glavno da se vozi!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Porsche je uvijek bio Porsche, zakon.

    To kaj je u prošlosti posom bio vezan uz Bubu nema nikakve veze. I Lamborghini je radil traktore, pa ga ne možemo nazvati, šta ja znam, sportskim Zetorom.

    Auto je legenda i to je jedino kaj vredi. Iskreno mi se njihov dizajn koji furaju zadnjih 3-5 godina i ne sviđa previše, ali još uvijek je to Porsche. Koliko je 911-ica dizajnerski uspješna svjedoći i činjenica da njena linija u osnovi nije mjenjana od kad je auto napravljen.

    Auto je car, naravno nakon Ferrarija koji je ipak kraj, vrhunac, mit...<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  6. #6
    alinghi
    Guest
    Zanimljivo kako se svi bavite onime što se nalazi ljijevo od naših postova - našim imenom, odnosno više se raspravlja o osobi, nego da se (argumentirano) dokažu suprotnosti nečijih zaključaka!

    Tako me se naziva "papkom", "budalom! i sl. nazivima. Ne smeta mi to, jer pokušavam biti bez ega, ali nekako nas ti izrazi odvlače od prave teme razgovora.

    Uspoređivati Porsche i Ferrari, nije uredu. Jer čini mi se da ti aui nisu ista klasa. Porsche je sportki auto, dok je Ferrari super-sportski auto.
    Po mome skromnom mišljenju (kojega sam skovao intenzivnim desetogodišnjim proučavanjem auto revija i magazina, kao i TV-auto programima), Porsche je "klasa" Maseratija!

  7. #7
    alinghi
    Guest
    Girrari, jedno je povezivati automobile s traktorima (Saab bi onda trebo biti sportski avion!), a drugo povezivati "bliske rodbinske" veze pojedinih automobilskih marki. Uostalom, te "veze" spominjem kako bi dobili predodžbu kako i s kojim je ciljom nastao Porsche, koji su mu preci tj. kako je u početku bio zamišljen (i konstruiran).

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Novi Porschei, dakako d asu čistokrvni porschei, ali samo mehanički. Dizajn im je u kurcu. Barem osnovnom 911.

    Zanji pravi Porsche u svaom smislu je bio 911 993. To je meni apsolutno jedan od najljepših sportskih auta uopće. Ljepši od bilo kojeg novog Ferrarija. No dobro novi Ferrariji mi nisu toliko lijepi za pop, već me samo njihova pojava fascinira, pa su odmah lijepi. Ali Modena mi niej baš nešto. Maranello mi je dosadio, a Enzo je ružan. Na svu sreću opet mi je ljepši 355 nego 993.

    Alinghi, Porsche definitvno nije sportski golf i nikako nije samo sportski auto. Sportski auto može biti audi tt, alfa gtv itd. Porsche ipak zalazi u klasu ultrasportskih auta izuzev boxtera. A sad je li porsche praktičan, e pa nije uopće praktičan. Isti k.. ko i ferrari. Mjesta ništa, bunkera ništa, preglednosti ništa.

    Dakle ja mislim da je 911 vrhunski sportaš na kojemu je jednostavno sve vrhunsko . ležanje, upravljivost, kočnice, mjenjač, motor. I ne bi se bunio na jedan 993, pa i najosnovniji.

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    e da je ovo nasoj policiji

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest

  11. #11
    Bmw Touring
    Guest

  12. #12
    Bmw Touring
    Guest

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest

  14. #14
    Bmw Touring
    Guest

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest

  17. #17
    S16
    Guest
    Porsche je Porsche, kako je i Girrari reka. Usporedba sa golfom je jedna ××××× provokacija. Kada bi ga uspoređiva s Ferrarijem, doša bi do brojke 50:50. Oba su legendarna i oba su imala nešto posebno. Ferrari savršene osmero i dvanaestoro cilindraše, a Porš odlične zrakom hlađene šestake. Oba motora su dragulji po meni.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Slažem se S16, i meni su dragulji.

    BMW, please lakš s tim slikama. Ima nas tu nekoliko sa 56K artefaktima.<br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  19. #19
    S16
    Guest
    )

  20. #20
    S16
    Guest
    Mi smo posljednji dinosauri...

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Čekamo meteor... ) <br><hr><font color="red">La bellezza non basta.</font>

  22. #22
    S16
    Guest
    I čekamo.... i čekamo....

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    sorry ekipa al nemogu odolit ljepoti ovih auta a neke ×××××× ga idu usporedjivat sa Golfom

  24. #24
    VR6
    Guest
    I Golf je lijep... )

    Niko nije stavio sliku Carrere GT?!

  25. #25
    VR6
    Guest

Slične teme

  1. sportski lonci
    By nikisorer in forum Auto servisi
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 01-12-2004, 00:04
  2. sportski filteri
    By Biciklist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-10-2003, 09:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •