Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Citroen Xantia klub

  1. #1
    munja
    Guest
    ajmo malo da čujemo i Xantiaše

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    evo da malo probijen led posto cini mi se nema bas puno Xantiasa

  3. #3
    Zeleni zub
    Guest
    Ma 'ko kaže da nas nema?
    Ima nas malo al' smo jaki. strašno jaki!
    Šala mala, pozdrav svim Xantijašima u ovom dijelu svijeta!

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    evo jedna lijepa Xantia Break V6 iz Basela

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    evo jedna iz Ljubljane

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    jedna iz Nizozemske

  7. #7
    Munja
    Guest
    Drago mi je da se javljate. Svaka čast svakome, ali meni je Xantia najbolji auto na svijetu, i nemam se namjeru prepucavati, zato jer se o ukusima ne raspravlja. Pozdrav svima

  8. #8
    Guest
    Guest
    I ja pucam na Xantiu, to je vjerojatno moj idući izbor, 1.8 16V, mada osim Xantie ima još nekoliko potencijalnih kandidata. Vlasnici, pričajte mi malo o iskustvima.

  9. #9
    Zeleni zub
    Guest
    Posjedujem jednu iz prve serije proizvodnje, točnije sastavljena 2.6.1993. Prve Xantie su krenule u prodaju u proljeće 1993. Hidraulika je ista kao i na BX-u. Od sredine 1994. godine hidraulika na Xantiama je malo dorađena, tj. ugrađivala se dodatna kugla koja je sprječavala padanje stražnjeg kraja, a dobro poznati citroenov znak je spušten sa haube na prednju masku. Od početka 1998., Xantia je doživjela facelift, odnosno model je dorađen i poboljšan. Karavan je krenuo u prodaju od 10/1995.
    Posebna priča su Xantije sa hidroaktivnim ovjesom II generacije koje su dolazile isključivo sa najbogatijom opremom (VSX ili Exclusive).

  10. #10
    VR6
    Guest
    :URL=http://activaclub.free.fr/:Citroen Xantia Activa - Club:/URL:

    Ja sam neki "fan" Active...

  11. #11
    munja
    Guest
    Kao i Zeleni zub, i ja sam ponosan vlasnik Xantije iz 1993. Auto mi je odličan. U principu nisam imao nikakvih većih zahvata na njoj osim redovitih servisa. Auto je udoban, prostran, velik, pregledan...

  12. #12
    Guest
    Guest
    Drago mi je da čujem pohvale. Ima li koji vlasnik Xantie II ('98 nadalje) da štogod kaže?

Slične teme

  1. Xantia
    By munja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-08-2003, 11:15
  2. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •