Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Streetrace u Osijeku

  1. #1
    Alfa 147
    Guest
    Sutra, 13.07.2003. u 13 sati na poslovno-športskoj zračnoj luci održava se utrka automobila na 500 metara. Očekuje se podosta natjecatelja iz Hrvatske, BiH, Madjarske itd. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Zdravlje je stanje potpuna tjelesnog, duševnog i socijalnog blagostanja, a ne samo odsutnost bolesti i nemoći.</font>

  2. #2
    206-os-
    Guest
    Znam, komšo..dolazim

  3. #3
    Alfa 147
    Guest
    Streetrace u V.Gorici propustio sam zbog ××××ne vise sile, ali sutra obavezno idem. Ako ne budem lijen, ponijeti cu i kameru.

  4. #4
    206-os-
    Guest
    Ajd ako hoces da se upoznamo ostavi mail ili broj telefona pa ti se javim.

  5. #5
    VR6
    Guest
    U Rijeku ce doci (ne znam za Osijek) jedan Golf 3 VR6 iz Sarajeva sa 450 KS, crne boje, 5 vrata cini mi se. Ima naprijed veliki "hladnjak" viri, kao kod Mitsubishija Evo VII...

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Želim vam dobar provod i bolju organizaciju od VG.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  7. #7
    206-os-
    Guest
    Hvala..navrati i ti ako nemas sutra obaveza..

  8. #8
    Alfa 147
    Guest
    Girrari, thnx. Mogao bi malo protegnuti papke i doci sutra.

    206-0s-, posalji mi broj mob. na mail legos@net.hr

  9. #9
    307
    Guest
    prognoza za sutra za osijek: kiša

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Hvala na pozivu, ali mi se fakat ne da. Čak nije da nemam vremena nego baš nemam volje.
    Iskreno me strah da bu organizacija još gora nego u VG. Jedino kaj nije tak razvikano.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Girrari, šta niste trebali ti i 600 doć u Selce ovaj vikend?<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Mislim da je on planiral sa sledeći vikend, ali ja u petak pičim na more.

    Bit će vikenda, ne boj se. Napit ćemo se toliko da buš ti na kraju skakal po mjesu i vikal Cuore sportivo, a ja i 600 ćemo samo odmahivati glavom i govoriti "Ma Golf je Golf". ) ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  13. #13
    T-IE
    Guest
    Ja mislim da će prije sjekire padat s neba, ali vrijedi pokušat. Alkohol čini čuda. ) <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Exactly my point. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  15. #15
    Mazda3
    Guest
    T-IE, zasto ti ne naidjes u OS na race?

  16. #16
    Alfa 147
    Guest
    Sve je propalo zbog kišnog nedjeljnog prijepodneva. Bio sam na pola sata i uspio se onako od srca nasmijati. To su bili svakakvi likovi, a auti vise nalik dreku nego bilo cemu. Osobito me odusevio freak s calibrom. Poskidao je sve od branika, haube, blatobrana... Uzas!

  17. #17
    206-os-
    Guest
    Kisa pada. Isao sam se prije 15-tak minuta provozati do mjesta radnje, a tamo nigdje nikoga, sam se neka dva lika vijaju s kadetima po aerodromu. Valjd ce biti sljedeci vikend.


  18. #18
    Alfa 147
    Guest
    ... trebao si biti u 11h tamo, plakao bi od smijeha. Likovi, puna ih bajka, bjezali redarima i natjerivali se po pisti. Toga nema ni u Semeljcima. ) )

  19. #19
    206-os-
    Guest
    Hoce li biti sta sljedeci vikend?

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Nisam htio biti zloguki prorok, ali nekak sam si mislil da ne bu dobro...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  21. #21
    sepra
    Guest
    Ajde onda poslikajte slijedeći vikend te spodobe da ih vidimo i usporedimo s našima.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Nema to naših. Oni su krema seljačina. Top 10 rednecks.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  23. #23
    Alfa 147
    Guest
    206-OS- dobio sam tvoj mail tj. br. mob. pa ti se budem javio u nedjelju.

    Girrari, pa majkumu×××××, pa nije valjda da su "seljačine" iz Slavonije gore od "seljačina" iz Zagreba???

    Sepra, brdo pohvala od mene sto se tice ukusa za pice (citaj djevojke). Mala ti je pravi bombon <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Zdravlje je stanje potpuna tjelesnog, duševnog i socijalnog blagostanja, a ne samo odsutnost bolesti i nemoći.</font>

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Ma nisu im ni do koljena. Zagreb je vodeći u seljačinama i po kvaliteti i po kvantiteti.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  25. #25
    sepra
    Guest
    Hvala ti doktore.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Slične teme

  1. Armor All u Osijeku
    By RedDragon_Os in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 28-04-2004, 10:04
  2. Ferrari u Osijeku...
    By OS PUNTO in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 09-10-2003, 16:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •