Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: koji je to auto?

  1. #1
    alinghi
    Guest
    znate onaj reklamni spot od HTa kada se ona cura i dečko (koji je upravo napunio 18 pa mu tata dao pretplatu u Htu) odvezu u onom autu?! e taj auto, kabriolet, koji je to auto???? meni se čini kao neki oldy fiat...<br><hr>

  2. #2
    diablo VT
    Guest
    mislim da je lancia

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Videl sam je samo jednom tak da nisam ziher, ali isto mislim da je neki 124 Spider.
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  4. #4
    diablo VT
    Guest
    moguće!

  5. #5
    Varaždinac
    Guest
    Ne, negdašnji 850 Spider, bila su to vremena 70-ih kad samga vozio, bilo ih je samo nekoliko u cijelom "bratstvu i jedinstvu".

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nije to ovaj što je girrari stavio već prije ovaj 850. Motor je otraga 100%, a međuosovinski razmak daje naslutiti da je nastao na bazi nekog malog prča sa ne baš uvjerljivim voznim osobinama. Milsio sam da je to neki renault jer su oni imali kabriolete takve sorte. Al može biti da je 850.

  7. #7
    Varaždinac
    Guest
    Dečki 100% kak sam rekel imal sam ga a kolega mi je imal 850 Sport sve isto samo sa krovom odnosno Coupe.Pitam se samo gdje su u to vrijeme bile švabe?

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Takav crveni coupe sam danas vidio - ko iz dućana.

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Kak veli sused, rado bi si ubrizgal jednog takvog kad mi je već Giulietta nedostižna.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  10. #10
    sepra
    Guest
    Baš sam se danas vozio iza jednog takvog ali srebrnog, znak mu je bio pohaban pa nisam skužio koji je to auto. Otraga ima svjetla ko neki stari Peugeot ili one stare GTV, tak nešto.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

Slične teme

  1. koji je ovo auto
    By mrak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-02-2003, 06:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •