Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: želi li tko GSX?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Gospodin
    Guest
    ovo ne zvuči loše, mene ne zanima potrošnja, nego perfomanse, kako to čudo ide ??

  2. #2
    GS
    Guest

    Dobar bike , po fer cijeni . Ono sto ipak ja prefiram u toj klasi je Yamaha R6 . Kakav je Suzuki za odrzavanje , kakva su mu performanse , kako se ponasa u gradskoj voznji , koju je fakat , nemoguce zaobici ?

  3. #3
    Yokosuka/
    Guest
    ..posljednji servis je koštal(dijelovi) cca 350-370 kn, nemogu se točno sjetiti.Uglavnom, u toj cijeni je uljni filter cca 100 kn i ulje silkolene,zračni filter je bil čisti.
    Što se tiče performansi motor počinje bolje disati od 6000 na dalje,crveno počinje na 11000 okretaja.
    Što se tiče gradske vožnje nema problema pošto se možeš bez ikakvog problema voziti u šestoj brzini na 1500 okretaja.Kada mu dodaš gas na tako malim okretajima u šestoj brzini motor bez ikakvig trzanje,vibracija počinje linearno vuči,jako je elastičen.
    Po mom mišljenju ovo je odličan motor prije super-sport klase,tj.,odlična škola prije R motocikla...

  4. #4
    Yokosuka/
    Guest
    ..Gospodin pita "kako to čudo ide"?.
    Do 180 km/h za moje pojmove ubrzava dok veliš keks, a za maximalnu brzinu ne znam jer me ne zanima.Svi se čude kak to da ga nisam probal.Navodno juri oko 220 km/h,to mi je ipak malo previše za probati...

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Ja motor neznam voziti , ali sam se vozil na GSX-R 750.Ide ko lud i 190 na motoru je več ××××no brzo.Znam da bez kacige nisam mogel gledati uopče.

  6. #6
    Gospodin
    Guest
    yokosuka hvala, nego ja ti nikad nisam vozio nešto takvo, vozili me jesu, ali jeli bi mi mogao reći, mislim kao čovjek koji vozi motor jeli taj motor prejak za nekog tko nije ništa slično vozio, onako za prvi motor, ili je pametnije nešto slabije za start....

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni svaki vozač mora ima svoj "razvojni" put , znači od slabe mašine pa prema "pili".Ovi roditelji kaj djeci odma kupe jaki motor ili auto su ×××××ni koji uopče ne razmišljaju o ničemu.

Slične teme

  1. tko želi biti miliunaš
    By q10 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-11-2002, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •