Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Zašto niti jedan novi auto ne može doći na vrijeme??

  1. #1
    Falcon
    Guest
    ima li tko da kad je naručio novi auto da ga je dobio na vrijeme?a glavno da znaju uzet kaparu koju moraš platiti odmah.kreten u hondi mi vec 3 tjedna priča da auto trebao stići u kopar pa na carinu i da će doći svaki tren, a sad mi kaže da možda ni brod još nije ni uplovio u luku.

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    koju hondu si uzeo?

    jeb ga,ja sam dvanulceka cekao 3.5 tjedana vise!

    trazi dodatni poklon(radio-felge-spulja) i OBAVEZNO trazi popust na servis 10%,trazi zamjensko vozilo ili rent a car(reci im da ti godisnji pocinje i da te ne ×××× ni pol posto-cak ih mozes tuziti za nepostivanje ugovora gdje lijepo pise rok isporuke!!reci im da su ti u toyoti rekli da corollu imaju za isporuciti odmah i da ti vrate kaparu jer po zakonu to moraju ako nisu ispunili svoj dio ugovora(to je napravio frend i vratili su mu-trebao je cekat mazdu 6 pola godine a za 2 tjedna je dobio accorda))!

    samo se deri i u pravilu bi trebao nesto izvuci! i nemoj raspravljat s prodavacem!!!!!! jer oni nemogu nista odlucivati bez gazde! trazi gazdu!

    budi lud!

  3. #3
    falcon
    Guest
    uzeo sam accorda 2.0 sport.po njima oni nisu krivu nego su imali problema sa brodom, pa carina, pa zastupnik u rijeci i bla bla bla..samo neka se ja strpim kažu.

  4. #4
    Helix_206
    Guest
    3 tjedna? to je niš...ja svog čekao točno 3mj i 25 dana. Obečali su max 60 dana ili ti 2 mj. čekanja.

    Meni su brijali, u francuskoj tvornice ne rade...praznici...pa onda prijevoz zaštekao, pa carina...problemi...pa ovo pa ono...za poludit...i to sve radi crne boje koju nisu imali na lageru.

    Moj savjet je...zovi ih svaki dan...maltretiraj ih...kolko god da oni nisu krivi...što ti njih više ×××ך..to oni više jebu one koji stvarno kasne...i tak lančano. Nema ti kaj bit bed...

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Samo ti njih ××××. To kaj oni imaju problema je njihova stvar; ti si potpisal ugovor s njima, a ne sa tvornicom iz Zanzibara kaj radi stakla za tvoj auto. Ne vjerujem da bu ti auto brže došel, ali izvuci što više "poklona" možeš.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    Alfa 147
    Guest
    Zato što nam je to naša borba dala! )

  7. #7
    Vitriol
    Guest
    U ugovoru ti stoji rok isporuke, a ugovor se mora poštovati. Ako prekorače ugovorene rokove moraju ti dati ili zamjensko vozilo ili vratiti kaparu sa pripadajućim zateznim kamatama. Ako treba zaprijti im sa sudom, jer na sudu čim im pokažeš ugovor dobivaš spor.

  8. #8
    mytbyte
    Guest
    Evo, ja sam čekao Corollu nekoliko dana preko roka, ali neka im...sestri su rekli, kad su naručivali, da će isporuka baš tog Yarisa kojeg je htjela biti u svibnju, a dobili su ga tek sredinom lipnja (jest da je boja koja se ne traži kod nas ali ipak...)

  9. #9
    diablo VT
    Guest
    Zato jer se čeka na isporuku! )

Slične teme

  1. Odgovora: 16
    Posljednji post: 12-07-2011, 16:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •