Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: VW Golf SDI ili TDI

  1. #26
    zuki
    Guest
    Ja ih inače popravljam pa s razlogom ××××m po njima.

  2. #27
    R-18
    Guest


    Pa zato kaj ih TI popravljaš zato valjda posle više ništ ne valjaju )

    Ja ne poznam nikog tu u gradu , ko ima Tdi mašinu od golfa četvorke ili audia , a da mu ne valja .

    Svi super zadovoljni.
    Čak smo imali mali test ubrzanja na aerodromu. Frend od mojeg starog je kupil Golf 3 u Njemačkoj '97 god. 1,9 Tdi 110 Ps s ugrađenim čipom ,i nekim filterom. Drugi poznanik ima Golf 4 , 1,6 16V, neznam kolko taj ima konja. Nebi vjeroval ali su bili potpuno isti na ubrzanju. Konačna brzina je ipak pripala Tdi mašini.
    Dobro, dobro ipak je to malo nabrijani Tdi, ali ipak. Velike su ima zato mogučnosti

    Ajd bok

  3. #28
    zuki
    Guest
    A ×××× ga,seljak je uvjek u pravu! )

  4. #29
    Altea
    Guest
    Kupi Seat Leon 1.9 Tdi 90 ili 110 KS. To je motor iz VW golfa . Ima više opreme od VW i nižu cjenu a ne moraš ga imat stalno na oku da ti ga netko ne ukrade. Nemoj kupovat SDI - malo je preslab za tu karoseriju - osim ak nisi neka teta u penziji kaj se ne vozi prek 60km/h. Sad ti je Leon na akciji pa ak te još kaj interesira javi se!

  5. #30
    kupac18
    Guest
    SDI je jeftiniji! )

  6. #31
    defi
    Guest
    ne kupuj golfa ako misliš imalo guštat u vožnji, pogotovo ne sdi. ako misliš štedit preporučam ti dvojku 1.6 d

  7. #32
    ZEGA
    Guest
    Defi ako misli stedit onda je novi golf uvjek stedljiviji od starog i to bar za 1 litru ziher!
    O buci, udobnosti voznje, ubrzanju necu ni pricati...
    TDI je jos stedljiviji ako se rabi na isti nacin (ako se mozete kontrolirati), dobra stvar za vjezbanje sebe i samokontrole: sad necu stisnuti gas do kraja necu aaaah WTF...wrooom
    Evo malo za ljubitelje linkonje....

    :URL=http://www.tdiclub.com/TDIFAQ/:TDI fan club:/URL:
    i za vlasnike koji zele u vlastitoj garazi napumpati stari turbodiesel i to poprilicno bez posebnih zahvata (srafciger, kljesta, WD) :URL=http://homepage.ntlworld.com/ken.waters1/306_tuning.htmUG 306 TD tuning:/URL:
    Veoma slikovito for dummies...

    ZEGA<br><hr>

  8. #33
    Matija
    Guest
    Bilo bi dobro da kupis SDI jer imam iskustva s tim motorom i jos ranije sa 1.9D iz Golfa 3. Zavisi ako ces kupiti rabljeni golf onda je mozda i ukraden. Ja sam svog kupio novog u Cakovcu i jako sam zadovoljan SDI agregatom. Trosi malo, nekad predjem 4000 okretaja ali dizel je da stedis, a ne da se utrkujes. Da se utrkujes onda si kupi benzinca 1.6 ili jaceg.

  9. #34
    kan
    Guest
    Po meni je najbolje da uzmes novi Polo SDI,ipak je novo-novo,SDI motor je dugotrajan,pouzdan,stedljiv,i ima solidnu max. brzinu,ali mu je slabo ubrzanje,ako ti nije bitno ubrzanje-svakako ga uzmi.

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •