Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: VW Golf SDI ili TDI

  1. #1
    Ann
    Guest
    Kupila bih polovni Golf IV diesel, ali sam čula da se dosta kvare. S obzirom na kvarove i samu potrošnju koji motor je bolji, SDI ili TDI? Ili je ipak bolje da kupim novog Pola? Pomozite!!!

  2. #2
    T-IE
    Guest
    Kvare se jedino zbog naše prljave nafte.
    Svakako uzmi TDI-ja. I po mogućnosti jačeg. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    I ja bi preporučio TDI ak ga već moraš kupit.

    Osobno bih ti savjetoval da uzmeš novog Pola ako si u mogućnosti. Dobit ćeš 2 godine garancije, a sve na tom autu je u razini Golfa (ako ne i bolje) tako da ćeš jedva primjetit razliku. Po ovim sve mislim na ponudu prostora, kvalitetu izrade (koja je po mom mišljenju bolja nego kod Golfa) i kvalitetu materijala (fakat na zavidnoj razini za tu klasu). Ostalo ovisi o opremi i motoru koje ćeš odabrati. Tu bi ti svakako preporučio 1.4 TDI sa 75 KS; jako fini motor.

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    piquet
    Guest
    da jako fin s tri cilindra. moš mislit

  5. #5
    Girrari
    Guest
    A kaj mu fali? Mislim, kao jednom prosjećnom motoru. Ima pristojne performanse i fakat malo troši.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Dobar je 1.4 tdi. Solidne performanse i nikakva potrošnja.

    ××××ni su ti TDI motori. Danas se vraćam s posla i vozim nekih 110km/h. Vidim u retrovizoru da mi se približava Fabija (TDI 100ks) austrijskih tablica i odmah iza nje Passat (linija do 96'). Obriju me jedan i drugi i Passat krene prestizat Fabiju i kad su bili poravnati lik u Fabiji da gas i otpizdi da je to prosto nevjerovatno. Ovaj u Passatu se samo vratio u svoju traku. Ja mislim da bi i ja s GTI-jem teško došao na kraj s Fabijom tdi.

    A šta tek radi Ibiza TDi od 150ks. Uuuuu.
    Sve mi se više dopadaju ti turbodiseli.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  7. #7
    Nippon
    Guest
    Pogotovo je očaravajući zvuk TDI-a. Pogotovo u rano jutro.

  8. #8
    japa_tom
    Guest
    cd piči i ne čujem niš van a ida čujem svaki posjet benzinskoj bi to nanovo anulirao (isječak iz Jutarnjeg: TDI sa 150 KS ima međuubrzanja kao benzinac od 200 KS)

  9. #9
    ww kanta
    Guest
    nemoj uopćew kupiti ww.onj je onaj tko ti je to preporučio.Kanta precijenjena.Što se tiče kvarova,neće se imati šta pokvarit jer će ti ga odmah ukrasti.

  10. #10
    street
    Guest
    tdi je jaci manje se cuje od sdi-ja
    potrosnja im je skoro ista a ako volis brzinu mani se dizela

  11. #11
    Ja
    Guest
    Kupi Golf TDI (130 KS),polovni ako nemas para za novi.Ja sam se bio zamijenio sa prijateljem na 15 dana.Auto je vrhunsko,ja ga sa svojim Bmw-om ne mogu uhvatiti u medjuubrzanjima,a ne trosi nista.

  12. #12
    deky
    Guest
    Ma okani se tdi-a,uzasni su,stalno se kvare.Prijatelj mi vozi slep sluzbu i stalno ih vozi u servis,u jednom danu cak ih je 5 odvezao.Kvare se najcesce turbine,izgaraju brtve glave,pucaju glave itd.Mom je frendu u 2 god cak 4 puta palo staklo,××××S VW,to ti je kod nas zaostali mentalitet,cijene VW kao nekad,ali nazalost nije ni blizu uz to sto je jos i precjenjen.

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2299
    .

  14. #14
    vozio
    Guest
    Moj mehaničar kaže:rabljeni sdi ili novi tdi, jer ako kupiš rastureni tdi zamrzičeš vw.

  15. #15
    ZweR
    Guest
    Definitivno TDI . Ne znam koje su uopste prednosti tog SDI-ja , 30% vise trosi a 30 % manje snage .
    Ne znam kolika je kod vas razlika u cijeni ali ako vec kupujes nova kola , moj predlog ti je TDI.

    Pozdrav

  16. #16
    deky
    Guest
    Nemoj kupiti ni TDI ni SDI,zapravo nemoj kupiti ništa iz VW koncerna jer ćeš se razočarati.

  17. #17
    ZweR
    Guest
    Ma zasto bi se razocarala ako kupi VW ? Daj mi jedan jedini razlog

  18. #18
    igor
    Guest
    kupi novi auto. ×××ך ono kaj je netko ubio i uništio. Novi polo uzmi i barem možeš odabrat boju opremu motor interijer...

  19. #19
    deky
    Guest
    Pa napisao sam gore više od jednog razloga,ako oćeš da ti ponovim,nema problema.TDIima rikavaju turbine,glave,elektronike,golfovima(4),svima ,padaju stakla itd,a da ne kažem koliko ga platiš u startu .

  20. #20
    R-18
    Guest
    TDI definitivno !!!!!!

    Sdi ,čuo sam da se dosta kvare.
    S druge strane TDI su svojedobno proglašene najboljim dieselima.

    Ali važna NAPOMENA !!!!!!!!!!!
    Ni slučajno ne iraj običan diesel jer buš onda u kurcu. Samo eurodiesel, jer je i on tak-tak.
    Polo nema nikakve veze s Golfom. To je klasa ispod.

    SAVJET. pričekaj do 10 mjeseca , kad izlazi novi golf 5, jer sam čuo da bude malo jeftiniji a nudit će dosta opreme.

  21. #21
    zuki
    Guest
    ti R 18 si ××××× ×××××× ako misliš da će njemac izbaciti novi model i da će biti jeftiniji od starog,neznam,mislim da si stvarno sišo s uma,još da je VW TDI najbolji dizelaš,onda se stvarno kurca ne razumiješ,ti si jedaan od onih zaostalih glupih VW obožavatelja!

  22. #22
    R-18
    Guest
    ZUKY , seljačino ×××××, nenačitana !! Golf 5 , da znaš čitati (Autoklub,AutoBlic,Auto plus, MotoVision ) bude jeftiniji za oko 5-6% i imal bude puno više standard opreme , zbog toga jer mu je prodaja 4-ke malo pala zbog prejake konkurencije.

    Neznam koji si ×××××, i koje aute više preferiraš (predpostavljam talijane) , ali nemoj se upuštati u razgovore a da pojma nemaš. To da su Tdi mašine 98' godine u Njemačkoj proglašene najboljim dieselom (potrošnja,snaga ,izdržljivost) to se ti nemoj ništ brinuti jer to tebe nemora boleti ××××× za to, jer tvoj stojadin ionak nikad nebude izbacil pravog diesela.

    Pitam se samo koji če se auto prodati u više primjeraka 2003 godine. Volkswagen ili Fiat i Alfa zajedno ???????
    Baš me zanima....

    seljačino

  23. #23
    zuki
    Guest
    Ako te baš zanima sveznalico,preferiram BMW,vozim 323 CI.

  24. #24
    zuki
    Guest
    Pa ×××××ne,normalno da će njemac proglasit svoje,neće japanca koji je
    daleko bolji.

  25. #25
    R-18
    Guest
    Tdi je proglašen u Njemačkoj i skoro cijeloj zapadnoj europi i Hrvatskoj (balkan) i kaj ja znam koje još zemlje.

    DITd u Japanu i kaj ja znam gdi još.

    Nije uopče bitno...............

    Samo velim da se u ovom forumu malo previše ×××× po Tdi mašinama , kad su ful dobre i ekonomične.

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46
  2. Golf TDI vs Golf TDI 4motion
    By Dvojba in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-09-2003, 03:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •