Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: hepi brzdej t-ie

  1. #1
    S V T
    Guest
    eto naslov sve kaže, sve najbolje i da ti bog da pamneti s obzirom da do sad nije!

    eh, skoro zaboravih, da prodaš golfa i kupiš prava kola! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Sretan rođendan!

    Evo i tebi par slikica za vizualni užitak...





    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    I ja se pridružujem čestitarima.
    I potvrđujem velike riječi SVT-a

  4. #4
    Kas
    Guest
    Također, sve najbolje.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Nisam nikad mislil da bum stavil toliko slika Golfova u 2 dana... ) ) ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    OS-300
    Guest
    Sve najbolje T-IE!

  7. #7
    sepra
    Guest
    Živ bio, klao a ne sušio.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  8. #8
    Helix_206
    Guest
    T-IE sve najbolje u sljedečih 100 god. !

  9. #9
    VR6
    Guest
    I ja se pridruzujem cestitkama... )

  10. #10
    S V T
    Guest
    ajmo navali narode t-ie časti









    aj slobodno navalite, ne budite ko kod kuće, ne sramite se!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  11. #11
    Rossonero
    Guest
    Sve najbolje i hvala kaj si počastio kad smo se vidjeli!

  12. #12
    S16
    Guest
    Sritan ti rođendan, i ne prodaji Golfa! Još duuuuuugo )

  13. #13
    S16
    Guest
    Girrari, aj priznaj da ovaj crveni sa vrha strane ne izgleda loše.

  14. #14
    Lanser
    Guest
    ....Nije beg cicija ni tetak policija, pa ć' i ja da t' ćestitam T-IE da m' poživiš ka ća s' ja poživi lipo i srićno još juhuhu i da mi izvozaš fina i dobra kola, da te u zatvoru svuku do gola i da ti kod žena pali bećka škola....eto trkeljam jer sam veseo što ti je rođendan..takav sam, dobar i jednostavan...marš u materinu!

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Nisam ja nigdje rekel da mi je grdi. Golf jedan i dva su mi bili sasvim OK dizajna u ono doba (jedinica ipak puno više od dvojke). Sumrak je počeo sa trojkom.

    Ne mogu baš reći da mi je ne znam kak lepi, ali da je OK, je. Najbolji od svih onih na slikama mi je onaj na drugoj slici.

    E da, uvijek ću rado ponoviti; kod Golfa 1 i 2 vrijedila je uzrečica "Golf je Golf".<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  16. #16
    S16
    Guest
    Aj drago mi je da nisi zatucani talijanist

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Ma kod izbora svog auta jesam. Za mene postoje tri marke automobila o kojima realno razmišljam prilikom kupovine, a to su FIAT, Alfa i Lancia. Druge ispitam više kao zavaravanje protivnika, ali u biti me samo te tri marke zanimaju. Zbog takvog stava se ne osjećam uopće prikračen, dapaće; znam da bih bio duboko nesretan da vozim auto izvan neke od te tri firme.

    E sad, pri raznoraznim raspravama uvijek sam objektivan i realan (koliko uopće mogu biti) i cijenim sve proizvođaće iako većinu njih nikad ne bih ni poželio kupiti.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  18. #18
    S16
    Guest
    OK To cijenim, a ne neke neobjektivne zaluđenosti Alfom koje dolaze do izražaja u raspravama.

  19. #19
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Sretan Rodjendan T-IE !

    Valjda kako nabires godine ces konacno doci k pameti kad je o autima rijec.
    A ti Girrari ,mogao si mu bar za rodjendan staviti neki Ferrari ili barem Alfu, ionako gleda narodni vagen svaki dan.
    salim se naravno, sretan rodjendan jos jednom...

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Hvala svima na čestitkama.

    A šta se tiče Golfa i prodaje, i uz najbolju volju još ću ga neko vrijeme morat vozit iz jednostavnog razloga što sam sam sebi zacrtao mi sljedeći auto obavezno mora bit novi, nikakve kemije s polovnjacima ne dolaze u obzir, a pošto za novog još nemam dosta love, ××××ga vozim gti-ja. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  21. #21
    mc
    Guest
    T-ie Hippy Birthday, puno dobre voznje i jos boljih "parkiranja" ti zelim...

    Girrari je ocito slusao Papu koji je pozivao na pomirbu i toleranciju. Jos ako ga je puknulo sunce u potkrovlju bez ventilatora - ne bi me cudilo da ga vidim na Jakusevcu kako mijenja Bestiju za Golfijanera... )

  22. #22
    Girrari
    Guest
    ) ) ) To ipak ne buš doživel.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    S16
    Guest
    Probaj jedan put vozit Golfa 3 1.9D. To ti je raketa na kotačima ) I još uz to malo troši Nikad se nećeš vratit na talijana!

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Girrari vrijedila je k... uzrečica golf je golf (možda u zatucanim sredinama), zato su mog jadnog đeda stalno po Rijeci natezali za rukav 87. da im proda Lanciu Deltu 1300. I nudIli nerealne svote. Golf je golf u odnosu na Z101 I fićo. Inače je to običan auto. A benzinci su još gori od kragujevačkih proizvoda (izdrže 120 000 do generalke).


  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    BTW, srećan rođendan T-IE. Inače ne volim čestitke rođendana, nove godine i sl... Kad već čestitam evo usput sretna ti nova godina, imendan i sve ostalo što želiš da ti se čestita u budućnosti.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •