Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: R5 GT Turbo

  1. #1
    Mlen
    Guest
    Dakle, taj autić mi se jako sviđa i namjeravam ga kupiti kad skupim pare. Znači nekih 2500 eura. U međuvremenu bih želio doznati što više o autu, što je dobro, što loše, na što paziti kod kupnje... pa ako ima netko tko se kuži bio bih mu zahvalan.

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Da krenemo redom:

    Auto ima dosta stvari na koje treba paziti:

    Najosjetljiviji dijelovi na GTT su:
    1. TURBO(ako se ne pazi)
    2. DIHTUNG I GLAVA MOTORA(zbog visoke temperature se voli pregrijati - VENTILATORI NA AUTU MORAJU BITI ISPRAVNI)
    3. KUPLUNG LAMELA
    4. ZNA PATITI NA KARIKE I KLIPOVE

    Hm, ja svog imam već dosta dugo vremena i auto je zaista brz, karizmatičan, pojava...itd.Moj auto je jedan od najočuvanijih primjeraka u ZG,2. vlasnik, sve je novo(motor, turbo, ovjes...joj, nebi bilo dosta mjesta da pišem sve...)

    Prijatelju, moj savjet.Godina i kilometraža se ne gleda.Gleda se općenito stanje u kojem je auto.Ovdje ti ne mogu napisati sve, jer postoji 43 stvari koje moraš napraviti prije nego kupiš GTT. I kupuješ uvijek najskupljeg.Ili kasnije spadaš na prosjački štap.

    Javi mi se slobodno na marko.novak1@zg.hinet.hr, pa se možemo naći, možeš pogledati sve na mom autu, naučit ću te trikove(od testiranja lamele, pa na dalje...)pa možemo pogledati GTTove koji su na prodaju.

    Javi mi se, jer nije lako, auto je VRHUNSKI(pomalo već kolekcionarski)i pomoći ću ti.

    Mene je moj koštao(motor, turbo, felge, gume, amortizeri, federi,crijeva, intercooler, slaganje prednjeg kraja...TO MUCH TO LIST) oko 16,000kn samo ulaganja.

    Da se razumijemo moj je vrhunski održavan prije mene, ali kad si perfekcionist, onda ideš do kraja.Ja sam se usudio.I auto je BOMBON.Zato, oprez, javi se.

    Pozdrav, POCKET ROCKET

    FIVE ALIVE!!!

  3. #3
    Mlen
    Guest
    Pocket Rocket, puno ti hvala na ponuđenoj pomoći, javit ću ti se kad skupim lovu, a znaš kako je s lovom! Vjerojatno neće biti tako skoro...
    Pozdrav

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. Turbo timer
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-02-2003, 21:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •