Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: ADAC - nagrade za talijanski i francuski šlamperaj!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    F1 maher
    Guest
    Eto najkvarljivijih po klasama:

    Gradski automobili
    Škoda Felicia s 35,9 kvarova na 1000 automobila. Nakon nje slijede Fiat Punto (34,5), Renault Clio (32,7), te Renault Twingo (30,1).

    Kompaktna klasa
    Najgorima su se ovdje također pokazali Renault i Fiat. Apsolutni gubitnik između 54 obuhvaćena modela je Renault Mégane 46,2 kvara na 1000 vozila. Bravo i Brava s 38,5 drže drugo mjesto.

    Srednja klasa
    Najlošiji rezultat među automobilima srednje klase drži još jedan Renault – Laguna s 30,4 kvarova.

    Visoka klasa
    Najnepouzdaniji automobil u ovoj je klasi Volvo S70/V70/C70 (41,9) koji je tu titulu preuzeo od prošlogodišnjeg «pobjednika» Opela Omege koji je i ove godine visoko rangiran te s 41,6 kvarova drži predzadnje mjesto.

    Monovolumeni
    Ovdje su se gotovo svi pokazali lošima a najmanje loš među njima je VW Sharan s 30,7 kvarova. Renault Espace je kao i prošle godine najlošije rangiran s 43 kvara na 1000 vozila.



    Nevjerojatna je činjenica koliko se kvare Renaulti i Fiati. Ovdje na forumu toliko popularni i cijenjeni. Čini se da je stvarnost još jednom pokazala sirovu istinu koja je dijametralno suprotna sa mišljenjima u uvjerenjima ponosnih vlasnika na ovom forumu. Ne moram naglasiti da titule najpouzdanijih drži Toyota pa to nisam niti kopirao. Sve u svemu izgleda da je talijanski šarm postao i francuski!

    Ili je i ovo plaćeno, dogovoreno, namješteno? Urota protiv talijana i francuza? Bit će da je tako.

  2. #2
    mc
    Guest
    To tako ispadne kada se novi modeli izbacuju na vrat - na nos po sto nizim cijenama. Ocito je to kompromis na koji su i kupci spremni...
    Veseli cinjenica da je velika vecina kvarova ipak dobrocudnije naravi - to nisi naveo.
    Zabrinjavajuce je takodjer sto kompaktna i visoka klasa siju ove male gradske - trebalo bi biti proporcionalno kolicini novaca koju za odredjenu klasu treba izdvojiti...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Zaboli me...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    Initiale
    Guest
    Zivo mi se ×××× za njemacke statistike.
    Mene moja laguna sa 152000 km nikad nije ostavila na cesti,zapravo samo jednom dok je pala klema sa akumulatora a ja ×××××× to po noci nisam skuzil,a sto se tice adac-ovog nacina ocjenjivanja moglo bi se dosta raspravljati,u Francuskoj su po slicnim istrazivanjim rezlutati drugaciji,najkvarnjivili su njemci

  5. #5
    Brock
    Guest
    Fašistička propaganda!

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Nacistička, BrOck, za×××× si se.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Slične teme

  1. prica li ko talijanski??
    By kikkikki in forum Pula i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-05-2009, 15:09
  2. koji je francuski auto najbolji??
    By zagi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 18-08-2003, 13:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •