Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Daewoo lanos 99. ili Golf 3 dizel 93.

  1. #1
    More 5
    Guest
    Ljubitelji automobila: zanima me vaše mišljenje

  2. #2
    mc
    Guest
    Lanos - puno trosi (preko 10 po gradu), ne preskup za odrzavanje, mekan (volan opasno lagan), ne kvari se (bar ne mojem frendu).
    Golf 3 - puno slabije ide, stedljiv, grozno neudoban (bar meni), frendu svaki cas neki drek ode ali dijelovi nisu preskupi.
    Osobno mi niti jedan od ovih automobila nije predmet zelja, ali da bas moram birati uzeo bi Lanosa i to zbog godina.

  3. #3
    dogy
    Guest
    Lanos je pristojan autić, Golf dizel je traktor.

  4. #4
    DB
    Guest
    Ma definitivno lanos. Golf kao da nema amortizere, tvrd je kao kamen.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Provozaj obadvojicu...

    Mislim da umjesto Golfa dizela mozes nabaviti za slicne pare GTI-a 16V, a to je fin autic, trosit ce ti 9-10 litara po gradu ako ga ne przis posebno, a kad zatreba snaga je tu. A i kod kasnije prodaje, Golfa ces uvijek lakse prodati.

    Ja imam tricu dizel, i jedino sto pozelim ponekad je jaci motor, ostalo je odlicno, preglednost i sl. Potrazi verziju sa 5 vrata...

  6. #6
    S16
    Guest
    Lanos.

  7. #7
    Helix_206
    Guest
    Golf?
    Lanos naravno...

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Ni jedno ni drugo. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  9. #9
    blejd
    Guest
    Za 1000 eura vise mozes nabaviti Nubiru II sa full opremom.Ako moras da biras Lanos je svakako bolji izbor.

  10. #10
    Beba 1
    Guest
    Ma svakako lanos, 10 godina stari golf i nije baš neki izbor. Za lanosa sam čuo da se vrlo rijetko kvari, ako se redovno održava. Dakle, moj izbor je lanos!

  11. #11
    fox1
    Guest
    Lanos.

  12. #12
    frik 15
    Guest
    Ipak golf.

  13. #13
    Guest
    Guest
    Ni jedno ni drugo.

    Daewoo je baziran na opelovoj tehnologiji i nije ni izdaleka na nivou ostalih korejaca, baziranih na japanskoj.

    Od Golfova priznajem smo IV. Ono ranije su za mene obični kontejneri za smeće na kotačima. Međutim, ne slažem se da je tvrd, mada većina tako tvrdi. S III-com i IV-kom sam napravio dosta kilometara (sl. auta u firmi) i ima mekši ovjes nego većina drugih auta (npr. Megan, Astra, Vectra, novi i stari Mondeo, Alfa 156, o japancima da i ne govorim).

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    Guest,

    Daewooi, pa tako i Lanos, nisu već odavno bazirani na Opelovoj tehnologiji, a Golf je jaaako tvrd, pa usporedba s recimo, Meganeom, ne može doći u obzir...

  15. #15
    Guest
    Guest
    Prednji i zadnji federi u Golfu IV su oko 25% mekši nego u Meganu (mjerio sam). Amortizeri također imaju manje gušenje. Učinio sam poprilično kilometara s oba auta. Nisam pristaša VW-a, ali Golf mi je nešto udobniji, mada više poskakuje na grbama. Inače vozim BX-a, pa, vjeruj mi, znam što je udobno auto.

  16. #16
    mytbyte
    Guest
    Možda je caka u sjedalima... )

  17. #17
    Guest
    Guest
    U ženinom Meganu su sjedala nešto mekša od ovih u našim Golfovima, s tim što se u oba auta može dobit nekoliko vrsta sjedala.

    Golfa III, ako ništa drugo, ne bi uzeo baš radi sjedala, gdje umjesto pjene kao da je neki karton.

    Inače, teško je uspoređivati podvozje Megana i Golfa, jer je drukčije podešeno, pa je vožnja jednostavno drukčija. Svak neka izabere ono što mu se više sviđa.

  18. #18
    suki2
    Guest
    Golf star 10 godina? Vjerojatno vlasnik tog auta svaki dan razmišlja što će mu riknuti taj dan. I još diesel. Ma zašto se tu uopće dvoji. Lanos, naravno.

  19. #19
    Brock
    Guest




    Dakle... Lanos )

    Mislim... nisam baš ljubitelj koreanaca, ali UVIJEK je bolje uzet noviji auto! U firmi gdje sam prije radio.. imali smo Lantru 1.6 wagon, bila je 4 godine rasturana na sve moguće načine, aktivno ju je vozilo 5-6 ljudi i nikad ništa... samo redoviti servisi!

Slične teme

  1. Daewoo lanos 1.4 - ocjena
    By MORE in forum Auto servisi
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-04-2016, 08:04
  2. daewo lanos 99g
    By prodavac in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 14-04-2004, 08:23
  3. Daewoo lanos
    By brdy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-11-2003, 08:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •