Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Renault 18 FAN

  1. #1
    Nixon R18
    Guest
    Želim svima poručiti da nema udobnijeg auta ,niti će ga ikada biti, od Renaulta 18. Vozim 18-icu staru točno 20 god. sa 50540 km (prvi filtar goriva, prvi diski, prvi amortizeri) i sve još uvijek radi savršeno. kuc.kuc.kuc
    Takvi se auti danas sve rijeđe sreču i nadam se da ih za 5-10 godina baš i nebude jako puno (mada su ko renault 4 -nepoderivi), pa ako bude još u takvoj formi kakvoj je danas, postići vrlo dobru cijenu.
    Kaj vi mislite ???
    Bude išlo?
    Ciao

  2. #2
    Extreme
    Guest
    Renault 18 je legenda !!
    I ja sam bio zadovoljni vlasnik osamnajstice do prije otprilike godinu dana. Model 18 TL iz 1982. Auto je imao samo 65000 km. i bio je super usčuvan, hrđe ni traga, relativno nove gume i dobio sam za njega 800 svima nam dragih eura. Auto je bio dobar, no skupilo se nešto love, a bojao sam se i tehničkog.
    No, poučen dobrim iskustvom odlučio sam se opet za Renault (Clio 1.4 16v, ipak ide bolje, a i manje dimi )

  3. #3
    ŠULE
    Guest
    Tamo davne 88 napravio sam nekih 5000 tisuća u tom auto i o njemu sve najbolje. Mislim da je bio model TLS.

  4. #4
    klon
    Guest
    Taj auto i kad se pojavio je bio tezak promasaj, isto ko i nasljednik 21. O kakvoj se kvaliteti radi govori činjenica da tih auta na cestama vise uopce nema. Primjerci koji prođu više od 100.000 km spadaju u fenomene. Taj auto je skoro koštao Renaulta propasti.

  5. #5
    INTCP log dead
    Guest
    Taj auto je bio nakarada s usranim ležanjem, slabim motorom, očajnim performansama, očajno slabom karoserijom, lošim limom. Sve u svemu jedan običan prosječan auto koji valja samo s pogleda udobnosti.


  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    INTCP.....o kojoj alfi to govoris?

  7. #7
    Nixon R18
    Guest
    Čovječe, šta sve neču čuti.. ?? Pa pokaži mi bilo koju 18-icu koja ima manje od 200000 km osim izuzetaka kao što je moja. Mašine su im izdržljive ko u R4. Moja do sad u ovih 20 god, još nigdje nije dobila hrđu osim na zadnjem loncu. Propast???? Pa 18-ica je bilo prodano više od 1,5 milijona. Daj se malo raspitaj prije lupetanja gluposti.

  8. #8
    RS
    Guest
    POSTOJAO JE I MOTOR 20 TURBO

  9. #9
    klon
    Guest
    Lud si nixone, motori izdrzljivi ko kod R4. ha ha ha ha ha
    Pa R4 je u dodatnoj opremi nudio jos jedan motor! Vijek trajanja im je bio isti kao i R18, oko 100.000 km. Nije to ni tako lose bilo za ono doba. Ali 200.000 km za R18, naravno moze, ali s 2 ili 3 masine.
    Tvoj ima oko 50.000 km kazes? Taj sigurno kod svakog a trazi i litru ulja za motor.

  10. #10
    ŠULE
    Guest
    Ne, prodao se u 2,090.000 primjeraka.

  11. #11
    Extreme
    Guest
    Ljudi, nemojte pričati gluposti. Motor(i) koji su se ugrađivali u R18 bili su nepoderivi. Tip kojem sam prodao svoju imao je prije toga jednu s kojom je prošao 270 000 km i to s JEDNIM MOTOROM, a vjerojatno bi mogao i više ali mu je karoserija bila u kurcu.

  12. #12
    INTCP log dead
    Guest
    ... postoje i auti kojima je litra ulja na 1000 km normalna stvar...

  13. #13
    ma da!
    Guest
    tvoj mini jel intcp? )

Slične teme

  1. Renault 4
    By Renoista in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-02-2004, 19:44
  2. Renault 5 GTT
    By bega in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 18-12-2003, 00:36
  3. Renault
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-11-2003, 15:24
  4. Renault 19
    By ECOTEC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-04-2003, 11:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •