Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Dali muskarac i zena mogu biti prijatelji?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    j@@@@
    Guest
    muškarac i žena mogu biti frendovi. imam najbojeg frenda već osam godina...... prije par godina dogodila se kriza, te je on hti da budemo zajedno, ali ja to nisam mogla napraviti. to je prošlosz i sada smo najbolji frendovi koji si pomažemo u svemu... frendovi smo, ali nikad više od toga!pozzz

  2. #2
    velika
    Guest
    mogu bit prijatelji ali to moraju od početka tako postaviti.oni jedno drugom povjeravaju sve tajne i bolje poznaju jedno drugo od partnera upravo zbog tajni koje oni podjele međusobno,nema tu kemije jer es poznaju bez rezerve samo to možeš nač samo jedanput u životu ko i pravu ljubav..

  3. #3
    antonija
    Guest
    NEMOZE......... TO GOVORIM IZ VLASTITOG ISKUSTVA

  4. #4
    antonija
    Guest
    nikada nemogu musko i zensko bit prijatelji....muski misli uvijek na smao jedno,bila to prijateljica,zivotinja ili rupa na drvetu....debili

  5. #5
    mala iz Vrbovca
    Guest
    mogu kako da ne ali to će prerasti u ljubav i da imate pravo bar se nešto mora dogodit... makar barenje... doživjela sam to... i nije nimalo ugodno... zato što je ×××××× kada si s nekim najbolji frend pa to uništi jedan VRAŽJI POLJUBAC...!! ali nemogu reć da je bilo loše.. no sad sam malo ljuta zbog toga ali šta sad... i dalje smo frendovi ali samo što tu postoji nešto...

  6. #6
    žena zmija
    Guest
    MOGU NARAVNO AKO JE ON GEY ILI ONA LEZBA !!!!vjerujte govorim iz iskustva koje i nije tko skromno,muškarac i žena u zajednici su stvoreni samo za nešto kvalitetno što prijatelji ne rade ,zato sam nakon 3mjeseca prijateljstva spavala sa frendom i bilo je prekrasno a sad mi suze teku na pjesmu "Kad se prijatelji rastaju"

Slične teme

  1. Dali je moguća zarada preko neta,Agloco i takve stvari?
    By Denis_1 in forum Računala i internet
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-01-2008, 14:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •