Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Blue Mule
    Guest
    Savjet molim

    Šta da pazim kod kupnje? Koja je cijena te famozne turbine koja je često pokvarena? Koja je cijena auta i koje je zadnje godište? Hvala.

  2. #2
    Gt car
    Guest
    Pa ja ti imam jedan renault na prodaju.Ima 170 konja i hibridni turbo1Imaš i sliku na onom forumu talijani, nijemci..

  3. #3
    Pocet Rocket
    Guest
    Plati do 3000€.Na kaj da paziš?
    1. TURBO
    2. DIHTUNG GLAVE
    3. KUPLUNG LAMELA!!!(8h da ju promijeniš, mora ići motor van)
    Reparatura ti košta kod Waltera(TURBOBOX) 1900kn PDV.On je jedini koji zna složit turbinu kak bog zapovijeda.Za×××× Pinjušiće i drugo.Turbo na bus za Rijeku i gotovo. Paziti treba da je frgić dobar, jer kad je u kurcu, troši 20l.Dobrog nećeš naći, jer ih ili nema, ili se ne prodaju(KAO MOJ).Ne smije dimit plavo na abgasu(TURBO u kurcu), ne smije dimit bijelo pod gasom ili na leru(dihtung glave). Za×××× garažne tuninge.Jedan čovjek u ZG ti ga zna složiti i to Gudiček(Samoborska 70).Traži Marka, ili se obrati meni - Marko (marko.novak1@zg.hinet.hr) i reci da sam te ja uputio.Poželjno bi ti bilo da mi pišeš prije. Za×××× aute sa razjebanim prednjim krajem, nehlađenim i grijanim turbinama, crnim čađavim auspusima.BILO TKO TKO IMA 5 GT TURBO i ŽELI ILI TREBA POMOĆ NEK MI SE OBRATI.

  4. #4
    prpa
    Guest
    Vi niste normalni, koji vam je ××××× s tim krampovima? Rješavate si komplekse?

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    Dođi zlato ti meni malo sa kojim god kurcem od auta hoćeš.Ako imaš i preko 200KS, nije problem, otvorit ćemo Turbinu i do 1,5bar, a onda ti pomaže samo V8 i 4000cm3,budalo blesava.Znaš li ti uopće kaj je 5GTT.Legenda,×××××ne ×××××vi.Koji ti ××××× znaš o autima?Javi se slobodno, na forumu sam.Možemo se i nać, pa se probati!!!ČEKAMO TE SVI MI SA PETICAMA ) ) ) )

  6. #6
    dj darko
    Guest
    Dakle nemogu vjerovati...........
    5 bilo krampus bilo GTE,GTT je jednom rijecju pregazilo vrijeme!!!!!
    A da en govorimo kad stupi na snagu zakon o ekotestu!! 5 BYE-BYE

    E usput receno pazi da s tih svojig 200KS ne pokupis kaj pored ceste

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2017
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    Pocket Rocket. Htio bi se javiti eto nakon 14 godina kao vlasnik i to 1.1 campusa za koji je receno da ga je tada pregazilo vrijeme i da kad dodje eko test bye bye...pa evo onda info za te "vozace", 14 godina nakon te izjave vec sam dva puta isao na reg i oba puta je eko test prosao na sljedeci nacin, gospon koju tamo radi prikopca sondu na auspuh i hop odjednom sva polja zelena i ajde prvi put sve u redu...dodjem sljedecu god na reg s 25 tkm vise opet se radi eko test i opet hop sve zeleno...na prvu je mislio gospon da nesto ne stima pa je stisnuo reset i ponovio. Kad ono opet zeleno hah opet ne vjerujem i opet reset..ahahah i po treci put gle cuda opet zeleno ahahaha dodjem ja lijepo do gospona i kazem slobodno probajte i pod okretajima hahahaha proba on i tek sitno je porasla co vrijednost...tako da molio bi pametnjakovice da se drze svojih duji i truji koje dan danas voze .
    E da i s tim da teske noge na gasu i max brz od 145-150 kmh po autoputu sve skupa je 7-8l
    I eto treca god s prosjekom od 28tkm na godinu

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •