Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Renault 5 GT Turbo

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    dj darko
    Guest
    softi ....to sto ste se iz zagorskih brda spustili na asfalt.....ne znaci nista......i dalje ste zagorci..........dudeki

  2. #2
    SOFTI
    Guest
    Halo DJ-u, ostavi se crkvenih i praznovjernih gluposti, bolje se pozabavi svojim "aristokratskim" podrijetlom jer Vi lojalni Srbi ste uvijek bili smradovi i govnari.
    )

  3. #3
    dj darko
    Guest
    vidis koji si ti intelektualac?
    majko mila.jadna tvoja zena i djeca ako si sposoban da ih napravis

  4. #4
    megane II
    Guest
    ajde papci ohladite malo....dj darko ima u jednu ruku pravo......nitko od vas tu na forumu ne vozi 5GGT u orginalnom stanju.sve su bile ili udarane,imale generalku.jednom rijecju krpane.....

    a ako neko stvarno ima GTT u tvornickom stanju....znaci iz jednog komada i neotvaranim motorom.....e onda svaka cast!kapa ide dolje!

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    Ja sam 2.vlasnik.Nikad razbijen, nikad otvaran.Hvala na kapi dolje.
    Pozdrav.

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    A što se tebe tiče darko moj, ti si zaista bijeda uboga.Ti i tvoj primitivni seljački Opel.Nabijem i tebe i njega...Vidi se po postovima od 6,00 ujutro koja si uboga sirotinja iz vjerojatno tvornice konca ili radiš na gradilištu.Pošto si iz RI, vjerojatno u brodogradilištu.
    Jadan ti i tvoja invalidna mamica, nije ni čudo da je invalidna kad je takvog debila kao ti rodila.
    ) ) )


  7. #7
    dj darko
    Guest
    e vidis papane kak si glup??hehehe......megane II sam ja....a jucer je bio prvi april.××××× te radoznaloga!!!!
    a postovi su ti od 6 sati jer imam klizno radno vrijeme od 6-8...heheeh....daj mi reci jel imas mozda hidrocefalus....????nemoj se sramiti....ako neznas sta je to.pitaj pa cu ti objasniti!!

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. Moj GT Turbo
    By R5 GTT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 25-08-2003, 01:52
  3. R5 GT Turbo
    By Mlen in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 21-05-2003, 12:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •