Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 57

Tema: tko ne želi biti milijunaš

  1. #26
    piquet
    Guest
    pitanje za fanove schumachera.
    schumi je vozio jednu utrku u japanskoj f3000.
    pitanje je na kojem mjestu je završio tu utrku?
    inače nikakav odgovor za pitanje o nuvolariu. šta je nitko ne zna?

  2. #27
    piquet
    Guest
    bando jedna nitko ništa ne zna!

  3. #28
    T-IE
    Guest
    Daj se Piquet malo ograniči na F1 i to na recimo proteklih 10-15 g. Pa ćeš i dobit odgovore.

    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #29
    piquet
    Guest
    dobro. nuvolari je 39 pobijedio u beogradu. jedina grand prix utrka u yu.
    a schumi je bio drugi u japanu i to sam gledao na screensportu. tko bi onda rekao da će biti najuspješniji vozač svih vremena.

  5. #30
    T-IE
    Guest
    Eto tebi Piquet jedno pitanje. Tko je pobijedio 1996 u Španjolskoj? I opiši tijek utrke, ako znaš.

    Da vidimo malo tvoje znanje... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #31
    piquet
    Guest
    lako. big schumi po kišici razvalio dečke mislim preko pola minute.

  7. #32
    T-IE
    Guest
    Točno, kako je svih brijao s tada nekonkurentnim Ferrarijem, to nije bilo normalno. I na kraju je prešao cilj i stao 400m nakon cilja. ××××na utrka.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #33
    piquet
    Guest
    1997 spa. tko prvi, tko drugi i šta se desilo prvi put u f1 na toj utrci?

  9. #34
    T-IE
    Guest
    Prvi je bio Schumi, drugi Fisichella, treći Hakkinen. A šta se prvi put dogodilo, ××××ga ne znam. Da si pitao za 98' onda bi odmah spomenuo onaj masovni sudar na startu.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #35
    piquet
    Guest
    prvi put se startalo iza pace car.

  11. #36
    T-IE
    Guest
    Točno, zbog pljuska.

    Kanada 97'. Ko je pobijedio i šta je bilo u utrci?<br><hr><font color="red">GTI</font>

  12. #37
    diablo VT
    Guest
    Kladim se da će Montoya pobijediti u kanadi, jer je to njegova omiljena staza, prije nego što je došao u Formulu 1 on je bio šampion u CART seriji, staza u kanadi i staze CART serije se ne razlikuju mnogo.

  13. #38
    piquet
    Guest
    michael schumacher pobijedio, a za drugo mjesto je bila borba između alesia i fisichele. detalja se ne sjećam.

  14. #39
    piquet
    Guest
    još jedno zanimljivo pitanje: danas audi uvodi u svoje modele dupli kuplung ali tko je to izmislio (naravno da potiče iz motorsporta) i kojih godina?

  15. #40
    turbo-limac
    Guest
    audi, za audi quattro grupe B....

  16. #41
    piquet
    Guest
    ne.

  17. #42
    turbo-limac
    Guest
    ako govoris o duplom kuplungu kao npr - kuplungu s visestrukim lamelama, onda nisam u pravu, al to nije ono sto Audi sad ugradjuje u TT... ono sto oni sad koriste je getriba s dvostrukim ulaznim osovinama, i shodno tom, s dvostrukim kuplungom, a to je ipak audio konstruirao za Quattro u grp B danima, al nikad nije koristio....

    "The technology of this twin-clutch transmission, the only one of its kind in the world, has its roots in motor racing. As far back as 1985, Walter Röhrl successfully tested it in his Audi Sport quattro S1."

  18. #43
    piquet
    Guest
    moja greška zbog ne. ja sam naišao na taj podatak a naravno da ne znam puno o tome.
    uglavnom tu teehnologiju je koristio sredinom 80-tih porsche u svom bolidu grupe c 962 i nastupa o na utrkama s njim. kada se porsche vratio u formulu 1990 sa arrowsom ponovo je twin clutch bio predviđen ali nikada je ugrađen, ai sam motor (katastrofalni) je ubrzo napustio f1.

  19. #44
    piquet
    Guest
    novo pitanje.
    koje je godinejuan pablo montoya prvi puta vozio bolid williamsa?

  20. #45
    bLUe_dWARf
    Guest
    Mislim da je to bilo 2000, ali nisam siguran...

  21. #46
    bLUe_dWARf
    Guest
    Ipak ne, bilo je 2001, 2000. je osvojio 500 milja. '97 je bio test vozac za Williams.

  22. #47
    Turbo Paljo
    Guest
    Tko je posthumno proglašen prvakom u rally-u i s kojim autom?

  23. #48
    Turbo Paljo
    Guest
    OOOOPS! Moj bad, naišao na dezinformaciju čovjek nije proglašen prvakom makar je zaslužio. Da preformuliram, Zbog čije pogibije i u kojem autu je ukinuta grupa B u rally-u?

  24. #49
    piquet
    Guest
    henri toivonen, lancia.

  25. #50
    piquet
    Guest
    novo pitanje. tko je i sa kojim autom pobjedio u wrcu, a da je stroj imao samo zadnji pogon?

Slične teme

  1. Tko želi biti Elvis Presley?
    By Joesy in forum Lifestyle
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-11-2013, 19:29
  2. želi li tko GSX?
    By Yokosuka/ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 03-07-2003, 01:23
  3. tko želi biti miliunaš
    By q10 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-11-2002, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •