Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: tko ne želi biti milijunaš

  1. #1
    piquet
    Guest
    godina je 1978. i održava se velika nagrada italije u monzi. prvo i drugo mjesto su zauzeli vozači iz istog tima. pitanje koji motor ih je doveo do tog fantastičnog rezultata

  2. #2
    T-IE
    Guest
    Mario Andretti s Lotus Fordom možda?

    Te godine je on bio prvak pa je možda i u Monzi slavio???

  3. #3
    piquet
    Guest
    pitanje je bilo samo za motor ali vaš odgovor je netočan

  4. #4
    Koko
    Guest
    Ovdje ti se na forumu svi vole samo svađati, no što se znanja tiče samo neki mogu proći: Odgovor je Alfa Romeo. Vozači su Lauda i najbolji F1 komentator današnjice Watson. Inače, uspjeh prije svega ide Brabhamu BT 46 koji je bio strašan bolid… Crveno plavi s mljekarskim natpisom na spojleru… Trajao je godinu dana.

  5. #5
    piquet
    Guest
    aleluja, aleluja konačno da se neko normalno razgovara. baš mi je drago. inače pitanje sam postavio jer se dosta pisalo na forumu da je alfa bila u formuli samo 1950,1951 godine, a aktivni su bili i u sedamdesetima (v12) i u osamdesetima (v8 turbo). nažalost nekih većih uspjeha nije bilo, ali eto poneka pobjeda a pole positiona i najbržih krugova je bilo i 1983. godine.

  6. #6
    piquet
    Guest
    evo novog nagradnog pitanja: tazio nuvolari je 1939. godine pobijedio na jednoj grand prix utrci. pitanje je gdje je održana ta utrka?

  7. #7
    T-IE-
    Guest
    Piquet, nevezano za tvoje pitanje, oćeš stavit da će Schumi bit 1. na treningu i u utrci? kof. 1,85

  8. #8
    piquet
    Guest
    nisam stavio na schumia već sam bacio riziko na treningu tri listića na sve ostale (prvi, među prva dva i među prva tri- kofići 30, 15 i 7,5). pitanje je zašto? zbog promjene pravila razmišljam da je vrlo vjerojatna mogućnost iznenađenja- količina goriva, vremenski uvjeti, mogućnost greške zbog vožnje samo jednog kruga itd.
    prve kvalifikacije i villeneuve treći sa samo tri odvožena kruga u cijelom danu.
    inače po performansma mislim da bi se isplatilo staviti na raikkonena.

  9. #9
    piquet
    Guest
    pušiona )

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Piquet, ja sam se kladio na Schumija za pole i to sam pogodio, al me zeznuo jedan par iz švedskog hokeja.
    A danas sam se kladio da će Schumi bit prvi, a Barrichello od 1-3 pa ćemo vidit. Ali kof. su bezobrazno mali, 1,50 na Schumija i 1.70 na Barric. Ali Ferrari zato rastura, sekundu su brži. Ja da ne navijam za njih popizdio bi, a ovako

    Evo ti moj današnji listić:

    PSV-Nijmgen 1
    Basel-Servete 1
    Pasching-Admira 1
    Schumi V
    Bayern-Bayer 1
    Porto-Varzim 1
    Lyon-Ajaccio 1
    Zwolle-Ajax 2

    Nije neka dobit, 300kn, al nema veze, kad bi bar i to dobio.

    A na drugom listiću sam stavio na Barrichella.

  11. #11
    T-IE
    Guest
    A ti si skoro pogodio, svi ostali 1-3. Frentzena u Sauberu su stotinke djelile od 3. mjesta. A McLarena ni u tragovima...

  12. #12
    piquet
    Guest
    ja kladim samo formulu na listiću tako da me ne mogu drugi zeznuti. paradoks je da su dobitni kofići u biti najmanji mogući a toliko je novosti oko kvalifikacija. mislim staviti na utrku schumi prvi rubinho među prva tri pa šta bude.

  13. #13
    piquet
    Guest
    inače šta je s pitanjem o nuvolariu, gdje ste znalci?

  14. #14
    piquet
    Guest
    ovo je strašno. vjerojatno će se uskoro odrediti za svaku utrku po jedan vozač koji će schumacheru morati davati guzice. dati raikkonenu kaznu za dvoboj je smiješno pogotovo šta schumacher radi na stazi. da ne spominjem da je prvi safety car pričekao sa izlaskom na stazu dok schumi ne promijeni gume.

  15. #15
    P 4
    Guest
    Koliki je bio koeficijent na Coultarda, mislim da se moglo lijepo zaraditi.


  16. #16
    piquet
    Guest
    25

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Na Colutharda je bio 25, na Montoyu 1-3 2.5, a na Raikonena 1-3 je bio 6.
    Dakle, na 10 uloženih kn se moglo dignut nekoliko tisuća.

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Uopće Raikkonen nije dobio kaznu zbog duela sa Schumijem nego zbog prebrze vožnje kroz boks.

  19. #19
    piquet
    Guest
    poslije sam i ja to vidio ali sam post pisao u vrijeme utrke. mea culpa dopustio sam da me navedu ovi debilni komentatori. ah gdje je eurosport ben edwards i john watson.
    nuvolari? ajmo društvo neki odgovor.

  20. #20
    piquet
    Guest
    svi ostali na treningu prvi. šta je vama vaš nelsin govorio. lova je podignuta.

  21. #21
    piquet
    Guest
    na šta ćemo kladiti ovaj vikend?
    najavljuju kišu pa bi opet moglo igrati svi ostali. williams se nešto grozi pa razmišljam montoya pobjeda u stanleybetu kof 13.
    da vas čujem.

  22. #22
    piquet
    Guest
    stavio sam svi ostali prvi i među prva dva i već vidio lovu u džepu kada je webber bio 0.278 na drugom prolazu brži ali kao i mnogo puta dosad tisućinke su mi odnijele lovu

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Piquet, stavio sam na Rubinja da će bit prvi, i Montoya bolji od Coultharda.
    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  24. #24
    T-IE
    Guest
    A jučer sam i ja stavio svi ostali-prvi, i nije mi jasno kako je mogao izgubit skoro 0,300 na ravnom djelu...
    Ali neka, Ferrari je prvi... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    R 23
    Guest
    Nevjerojatno !!!

Slične teme

  1. Tko želi biti Elvis Presley?
    By Joesy in forum Lifestyle
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-11-2013, 19:29
  2. želi li tko GSX?
    By Yokosuka/ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 03-07-2003, 01:23
  3. tko želi biti miliunaš
    By q10 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-11-2002, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •