Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 37 od 37

Tema: clio - izmjena ulja

  1. #26
    klijomrzac
    Guest
    Ti karikatur du automobil, rekao sam ti da se ne miješaš u ovu raspravu, jel nisi mjerodavan! Ti si kupio nekakvu napravu od megančića koju stalno popravljaš, zato šuti!! Znam da si već radio generalku na motoru, a tu tupiš kako je reno vrhunski auto i kako ne troši ulje, kako je udoban i sve u tom stilu! Koliko ja znam preporučljivo je lagano voziti prvih 1000 km, a ne prvih 10000 km ili 100000 km. Zato te molim da mi objasniš kako je normalno da novi auto pod garancijom potroši 3 litre ulja na 8 900 kilometara??? Ajde objasni mi molim te, znalcu vrhunski, zgovaratelju vrhunskih automobila reno????? Reci mi, prosvijetli me!!!!!

  2. #27
    Aquarius
    Guest
    Evo mog iskustva: 1999. sam kupio novi Clio 1.4 s klimom i nikakvih problema sa potrošnjom ulja nisam imao do sada (75.000 km), tako da sam iznenađen ovim što čitam. Dosad mu je izgorila svića na prednjem lijevom svitlu i mijenjao sam diznu na 3. i 4. cilindru, navodno zbog "kvalitete" goriva. I to je sve. Redovno mijenjam ulje i filtere. Inače sam prezadovoljan autom, potrošnjom i njegovim održavanjem, tj. ekonomičnošću.

  3. #28
    ZEGA
    Guest
    Eee susedi su kupili Clio 1.4 16V i nakon par mjeseci im je crkao prekidac za paljenje sva 4 zmigavca pa sma im podmetal cackalicu no to je mehanika losa plastika ili lose rijesenje saltera...
    Obicne zarulje nemaju veze sa modelom i proizvodjacem to crkava kak im se sprdne vidjam po cesti tone novih auta bez obzira na proizvodjaca da im ne radi po jedno svijetlo...nista za zabrinuti se...
    Znaci ovo sa prekidacem na cliu, to je standarna pojava...

    Seka je uzela Citroen C3 1.4HDi i zasad dobro no to ima tek prvih 200 km dosad...

    ZEGA

  4. #29
    R-18
    Guest
    Nikad u životu nisam radil generalku i neznam od kud ti to !!!

    I nemoj generalizirati.
    Ne troši novi Clio 3 litre ulja.

    Ja imam dva frenda koji voze Clio i super su zadovoljni.

    Svaki auto ima neke svoje greške i od 10000 , jedan sigurno neče biti 100 % ispravan.


  5. #30
    Marijo SHG
    Guest
    Želim reći žarulje,akumulator,osigurači
    su potrošni materijal te odlaze kod nekih brže ili sporije.Sve je u kvaliteti izrade i materijala.Novi auto netroši 3 litre ulja osim ako nešto nije u redu.Zato postoje prve 2500km na kojima se uhodava motor te se vidi opće stanje vozila(prvih šest mjeseci)s tim da brzina ne prelazi 130km/h i okretaji 2500-3500 o/min.

  6. #31
    sammond
    Guest
    ja sam valjda imao jako puno sreče.
    CLIO 1.2 93´, ulje je uvijek na istoj razini i nadoljevam ga jedino kada ga mijenjam ( cca 10000 km ). U ovih skoro 11 godina jedini kvar je bio nedavno kada je otišao motorić ler gasa ( masno sam platio al...).
    Sve u svemu, jako sam zadovoljan s autom, a najviše sa potrošnjom.

    pozdrav

  7. #32
    oluja-clio 1.6(90ps)
    Guest
    moj clio ne trosi ulje, ali trosi kucni budzet! auto ne ide brze od 130 na autoputu (nakoc isao 190), a u servisu ROCA mi rekli da mi je preskocio zupcasti remen!!! i da je otisla vodena pumpa! ali to nema veze sa snagom!!!! i onda kazu da za "pocetak"!!! treba 3 soma kuna!!!

  8. #33
    max max
    Guest
    prijatelj ima clia 1.2 i proguta mu litru ulja do 10 000km

  9. #34
    ZEGA
    Guest
    A da odes kod nekog normalnog da ti servisira auto...
    Danas su moji decki sredili stojku koja nije isla vise od 90 i pila je ko smuk...
    Razvodnik je bio way out...
    ZEGA

  10. #35
    JAnkinjo2016
    Guest
    Vi bi svi kupili aute i da nemorate niš po njima raditi barem 10god. Pa to je potrošna roba. Sjednite se svi na tramvaj ili bus pa onda nebudete tu kukali!! Svaki motor treba trošit ulje za podmazivanje ja bi se radije zapitao da mi auto nepotroši ni kapi ulja kao nekima???

  11. #36
    Twingo
    Guest

    ee

    ja iman twinga 1,2 16v , ide solidno , ne troši ako se laganini vozi ,al potroši 4l ulja na nekih 6000km , elf 10w40 , imam i japanca doma , prije su bili samo njemci i ko me god pita i šta dalje budem kupova uvik će bit Japan i niko više , nikakvi njemci , pogotovo francuzi . SAMO JAPAN!!!!!!!!!!!!

  12. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2012
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    reno clio 1.2 16v

    ja vozim reno clia 1.2 16v več 5 godina prezadovoljan sam udobnošču čak i snagom da troši mi ulje troši na svakih 10 000 pa skoro litra ulja i svud mi vele da je to normalno što se podrazumjeva da je ulje sintetičko ili polusintetičko koje se troši samo po sebi ali je puno zdravije za motor nego neka druga ulja koja nisu na bazi sintetike,kupio sam ga u virovitici kod đuke i popušio abnormalno nakon tjedan dana iz dvora nisam mogo izač dabi sazno kod culaka da taktički cjeli motor moram izmjenjat tako da sam ne na komad ali iz mjeseca u mjesec nalupo dok se kvarovi nisu svi riješili 30 tisuča kuna samo na mašinu jel nema šta nije otiošlo od diza do ventila izgorili skoro svi pa do servo sustava za kočenje koji samo on košta 4000 kn pa da nepričam ali kak se to izredalo vozim ga preko 4 godine baš nikakvih kvarova nema i savršeno ide...

Slične teme

  1. castrol ulja
    By PaLma in forum Auto servisi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 07-10-2004, 21:44
  2. Motul ulja
    By Dom-Dom in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 03-05-2004, 14:12
  3. motorna ulja!!!??
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 115
    Posljednji post: 29-02-2004, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •