Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Yugo Cup u Hrvatskoj

  1. #1
    Cup
    Guest
    Zašto se u Hrvatskoj ne bi osnovao Yugo Cup (kao npr. u Sloveniji!).Bilo je ideja i prijedloga ali odgovorni u "HAKS-u" kažu da se ne žele vraćati na stare aute??!! Pa nemamo svi 50 000 DEM za odvozit sezonu u nekom od naših kupova!Vjerujem da bi bio dobar odaziv. Okusati se u auto-trkama s malo novčanih izdataka mnoge bi zainteresiralo!!

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    ×××× te Yugo cup , pa kaj ti tak Srbi fale.Boli me quratz za Slovence to su tak Alpski Srbi.Po meni je bolje da vozi Fiat Ritmo ili Golf 2 , nego smrdljivi Srbi.

  3. #3
    Cup
    Guest
    Ma ti si zatucani primitivac! )

  4. #4
    normalan
    Guest
    halo dom,dom!!
    jeli je to novi hrvatski pravopis ili ti se ××××× od upotrebe bicikle pretvorio u "quratz". bolje ti je kupi polovan jugo, nego da rizikujes hrvatski pravopis.
    naravno svim dobronamernim citaocima se izvinjavam zbog vulgarnosti.

  5. #5
    YUGOMANIJAK
    Guest
    E DOM-DOM, KAD VI U HRVATSKOJ BUDETE IMALI AUTO INDUSTRIJU, ONDA KRITIKUJTE YUGA... INACE YUGO JE NIKAD BOLJI AUTO, JA SAM SVOG KUPIO PRE 4 GODINE, I URADIO SAM MU TUNING MOTORA. SADA RAZVIJA 250KS, UZ MAKSIMALNU BRZINU OD 238KM/H. JESTE DA JE RIZICNO, ALI VREDELO JE. SADA MOZE DA SE TRKA SA BILO KOJIM BMW-OM.... A TA IDEJA ZA RALLY YUGO U HRVATSKOJ JE ODLICNA, MOZDA OD TOGA ISPADNE NESTO KAO EX-YU RALLY TAKMICENJE, KAO GOODYEAR LIGA U KOSARCI.
    U TO IME
    UZDRAVLJE!!!!

  6. #6
    Kas
    Guest
    Reci, šta si radio sa motorom, koliko kobika, opiši malo.

  7. #7
    T-IE
    Guest
    238km/h <br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #8
    S V T
    Guest
    a što se smiješ, sve je moguće!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  9. #9
    Sport
    Guest
    Pa mislim da debelo ×××׊ sa tih 250 ks ali podržavam kup!

  10. #10
    KOVJE-ZD
    Guest
    YUGO JE NEUNIŠTIVA ZVJER!!!

  11. #11
    chevy
    Guest
    Yugo-Cup (Jugo-kup) da se "organizuje" u Hrvatskoj. Ha, a "gde to, moliću lepo, baš me interesuje tko će to bre da organizuje". Možda nagovorim svog direktora, da naša firma bude sponzor, te da "sponzorišemo" utrku.
    Juge i Yuga očito nekima nikad dosta.

  12. #12
    TwEaKeR81
    Guest
    Imao sam yugu 1100ccm, 130 KS, vozio sam s njim brdo, i ne mogu vam opisati koji je gušt sa njim bio skinuti tatine sinove u BMWu ili GTIu, jao jao...

  13. #13
    yugo-cro
    Guest
    Može mi netko ukratko, ako je to moguće, objasniti kako je najlakše spustiti yuga? Posebno prednji, posebno zadnji kraj.
    Hvala

Slične teme

  1. Zastava Yugo
    By LaNciA in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 18-10-2004, 14:35
  2. Yugo 45 ulje
    By palamida in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-10-2004, 14:10
  3. Yugo 1.3
    By Sportivo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2003, 14:58
  4. Yugo u Formuli 1
    By To Shiba in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2003, 20:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •