Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Novi Auto blic - Test rabljenog Opel Calibra

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    seyzmo
    Guest
    Dugo sam cekao ovu temu.

    "
    Zakljucak : Iskreno receno, malokad nas je koji auto toliko razocarao kao kalibra 2.0i 16v. Katalizator je otkazao, brtva glave motora je propustala, spojka proklizavala, a na servisu su pronadjeni nagorjeli ispusni ventili te hrdja na limu. ... "


    Eto, ako nekome nije jasno zasto ja "obozavam" auto blic...

    komentari ? Calibra ? Blackie ? Bas me zanima koliko si ti platio turbaka...

  2. #2
    Black Knight_
    Guest
    Uh, spojka proklizuje? Sta to znaci? Pa zamijeni lamelu... rdja je poznati opelov problem... za brtvu glave nisam cuo da je cest problem. Ne razumijem taj test, koliko su oni kalibri testirali? jednu?

    ja pratim clubcalibra forum i ekipa se bas ne zali na 16v i 8v verzije da se kvare. najvise se zale da im V6 slabo idu a turbaci da imaju skupo odrzavanje i da su nepouzdani.

    platio sam ju 10 kila maraka "sredjeni" kadett 1.6 '91 godina.

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    zar nisu izgorjeli ispusni ventili posljedica sjebanog katalizatora?

    kolko godina je stara uopce?

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    ×××××u svaki put zaboravim da izbacuje pluseve.

    10 kila maraka plus taj kadett

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Za sad sam bez komentara. Idem do trafike po primjerak, ali prvo do apoteke po neke tabletice da se smirim prije nego počnem čitati. Već sam sad na××××n do kraja. Majku im hebem. Kaj nisu došli po moj bivši auto i to testirali?
    Idem po Auto blic ritobris. Čujemo se, ako me ne šlagira putem do doma.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Evo me s trafike. Nasmijao sam se do suza čitajući test. Pa tu lud ×××× zbunjenog! Koja pišurija. To je Mušnjakov prijevod teksta it Auto bilda plus neke njegove opaske. Jel Mušnjak sroljo, govoriš ti uopće njemački ili si to preveo po slobodnom navođenju? ) Ja sam prije mislio da je to ozbiljan čovjek. Pa Mušnjak moj dragi, ti si običan seljo-beljo novinarčić!

    Jeste vi uopće shvatili koji je auto testiran? Na 14 slika (sve od reda) je zelena Calibra 2.0i 115 KS iz zadnje serije, dakle '97. Nemam pojma kakve veze ona ima s ostatkom teksta. To će ostati kao vječita enigma.

    Na testu je bila Calibra 2.0i 16V 150 KS iz prve serije, dakle '90.! To lijepo piše u zaključku teksta: "Međutim, mora se napomenuti-testirano vozilo bilo je iz prve serije iz listopada 1990. godine..."
    Svi znamo kakve su prve serije. Pogotovo pežotoljupci, vlasnici 206 i 307!

    I šlag na tortu; cijene rezervnih dijelova su za Calibru 16V 136 KS iz '95.! Naravno to nije sve jer zbunjen još nije dosta ××××n pa na kraju pod "održavanje" piše da je testirani model bio 2.0i 16V 136 KS iz '95.

    Gospon Mušnjak, šaljem Vam e-mail s pitanjem kaj ste Vi to gospon novinar uopće testirali, prekopirali, preveli? Malo ste izgleda popili prije nego ste odradili ovaj kvazi posao. Jel postoji uopće recenzija prije nego neki tekst ode iz redakcije? Jel netko uopće čita to kaj nadrobite i prodajete? Jeste vi uopće vidjeli taj auto? Da li imate toliko mozga da shvatite kakva ×××××× pišete?

Slične teme

  1. Novi Auto klub...test rabljenog Punta
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 22-10-2002, 16:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •