Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Novi Auto blic - Test rabljenog Opel Calibra

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Black Knight_
    Guest
    Hehe, ja odbijam dati novce za auto blic pa nisam procito.

    Uglavnom vidim po zenderovom postu da je pun ××××× gluposti napisano. Od '95. nadalje su se proizvodile iskljucivo ecotec verzije 16v calibre od 136 konja a prije '95. iskljucivo tzv. "redtop verzije" od 150 konja. znaci - ne postoji calibra 16v iz '90 sa 136 konja.

    razlike su dosta velike izmedju ta dva motora pa tako i cijena dijelova.

    i zanima me kako bi tek ocijenili turbaka, rofl

    a sto se tice same rubrike, necu komentirati jer bi ispalo da komentiram samo zato jer su popljuvali(kolko sam shvatio) calibru.

  2. #2
    >OSIJEK<
    Guest
    Dobro Seyzmo,nije u sluzbi Auto blica nego Auto bilda.

  3. #3
    INTCP
    Guest
    Evo Calibra vidiš ja se slažem s tobom, taj test je ××××××, ali ja sam po tebi ekstremni retardirani alfist koji mora posrat sve ostalo. A čak su i njemačke novine o tome pisale. A kad njemci po×××× svoj auto. Hm zaključi sam što bi trebalo značit.
    Mislim, svi ti testovi su ××××××. I da krepava tako. To je normalna stvar za to godište. Pa prošla su vremena golfova 2 dizela koje se kupi i vozi dok se ne raspadne. Auto ima godine i gotovo, počinje kraj. Po njima je dobar auto samo onaj koji vozi 15 godina bez kvara. Idiotizam,.

  4. #4
    DKW
    Guest
    Ne ulazim u problematike same Calibre (jer se ne kužim u te aute, znam samo da im je dizajs DANAS još uvijek bolji od zadnje Astre Bertone)
    Ali što se tiče novina Auto Blic, stvari su ovakve:

    Auzmeš (znate ono u beli kad se sve s×××× pa neko vikne: auzmeš!) nastaje stoga što su oni ni vrit ni mimo, dakle preuzimaju jedan dio textova iz Bilda, a drugi dio rade sami. Kako ja redovno pratim Auto Bild, mogu otprilike reći da je to kod Blica pola pola. Auzmeš nastaje kad se pomiješa švapsko i njihovo vlastito drobljenje...

    Tu još postoji jedan moment: Njihov principal, Bild, je naravno švapska novina gdje skoro da nema šanse da kakav nešvapski auto pobijedi na usporednom, a inače su švapske novine do jaja. Sami novinari Auto Blica (dakle domaćeg) nisu švabofili i tu je još jedan kuršlus.

    ××××no je to tako radit napola.

    Zato AutoKlub (znam, sad ćete graknut... ) ima nakladu od skoro 30.000 prodanih, a Blic oko 12.000.

    Naravno, to ne stavlja Auto Klub u nekakav položaj genijalnog časopisa, ali kad pročitate glupost u Auto Klubu, bar znate da je autentična....

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Možda ovaj test malo spusti naše Kalibraše na zemlju. Jer koliko mi Alfisti ××××mo o genijalnosti Alfe (neki više, neki manje), toliko oni dižu Calibru u nebesa i ne dozvoljavaju da se taj auto spomene u bilo kakvom negativnom kontekstu.

    No šalu na stranu.
    Test Calibre u Auto blicu nije vrijedan ozbiljnog shvaćanja već može poslužiti samo kao trećerazredna beletristika.
    U testu navode tri modela kao testirane, '90, '95 i '97 godište. Ubuduće bi se za promjenu mogli odlučiti koji model zapravo testiraju!

    Calibra, šalji mail i to brzo!!! Iako sumnjam da će ga objaviti (meni nisu )

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, poslan je mail. Vidjet ćemo da li će ga objaviti.

    DKW, odakle ti podaci o nakladi? Jel to ono "od oka" ili imaš kakve izvore kaj se toga tiče? Ja sam uvijek mislio da Auto blic ima veću nakladu. Mislim da to i navode u časopisu. Valjda štampaju više, ali prodaju manje. )

  7. #7
    Girrari
    Guest
    U Auto klubu ti lijevo od "Uvodnika" piše "Najnakladnija specijalizirana revija".
    Valjda ne ××××. No koliko se proda Bliceva, a koliko Klubova, to ne bih znao.

Slične teme

  1. Novi Auto klub...test rabljenog Punta
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 102
    Posljednji post: 22-10-2002, 16:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •