Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Koji auto najmanje troši benzina a koji dizela

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    B M X
    Guest
    Jel još se prodaje onaj Seat koji s jednim spremnikom goriva ide od Zagreba do Berlina i nazad,bez anja?Koji najmanje troše a da su aktualni na hrvatskim cestama?

  2. #2
    Mitcko
    Guest
    Ja ne znam za evropske najekonomicnije automobile ali u Americi od vozila koje najmanje trose benzina su :
    Honda Insight 1.0 motor sa 61 ks
    3 cilindra, kombinacija motora i elektricnog motora i trosi negdje oko 3 litra na predjenih 100 kilometara.
    Tu je jos i Toyota Prius 1.5 4 cilindra
    i trosi negdje oko 3.5 litara na 100 km.
    Toyota Echo je isto popularan model.
    Dizelasi su rijetka pojava na americkim cestama a najvise ih se moze vidjeti na volkswagenovim vozilima kao sto je Jetta TDI, beetle TDI i golf TDI koji posjeduju 1.9 4 cilindra koji trose nesto oko 4 litre na 100 km.
    Da jos sam zaboravio novu Hondu Civic Hybrid koju sa punim rezervoarem goriva moze preci negdje oko 650 milja sto je negdje oko 950 kilometara. Impresivno, zar ne? Za vise informacija ::URL=http://www.hondacars.com/models/model_overview.asp?ModelName=Civic Hybrid:web stranica:/URL:

  3. #3
    Udruga "POTROSAC"
    Guest
    Najmanje trosi onaj auto koji stoji u garazi... sala. Koliko je meni poznato od dizelasa Citroen AX (mislim da je 1.4D) 3l i koja kap na 100km (ako ga ne gonis jako), a od novijih nemam pojma.

  4. #4
    q100
    Guest
    oprosti ali misim da je forum pokrenut oko komercialnih auta sa udrugom se slažem stvarno troši 3.4 litre na 100 km

  5. #5
    seyzmo
    Guest
    Polo 3L
    Vw 1L fahrzeug

  6. #6
    Black Knight_
    Guest
    Hehe, znam da nije komercijalni, al opet vas moram podsjetit na eco-speedstera koji trosi 2.5l dizela i ide 250km/h.

    Ako to ikad izadje u proizvodnju bit ce grdo.

Slične teme

  1. Koji je ovo auto?
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-02-2003, 20:00
  2. Koji je ovo auto?
    By qwerty in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-01-2003, 08:18
  3. Koji auto ?
    By smart in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 16-09-2002, 14:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •