Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 41 od 41

Tema: Vozili se Pantovčakom s kilogramom marihuane

  1. #26
    GTI FOREVER
    Guest
    Black a da stavis one bljeskalice ko na avionima pa kad ostavis na parking
    prvo stelth auto na svijetu da te ljudi mogu primjetit. ) ) )

  2. #27
    Black Knight_
    Guest
    Hehe, to sam vidio na jednom swiftu. Tip je valjda u srednjoj tehnickoj nekoj moro slozit stroboskop pa ga je samo zabio ispod auta, uzas.

  3. #28
    sdi biturbo
    Guest
    A što fali mom nicku? Mislim da su nam službeni auti SDI, a biturbo je san.

  4. #29
    seyzmo
    Guest
    "bezgresna povijest voznje pod opijatima"

    lol )

    svaka cast blackie

  5. #30
    Black Knight_
    Guest
    Isuse a kad sam prekinuo s curom. Pa to je bio rally po zagrebu... uzas sta sam radio, kolko je lamela smrdila pa to nije bilo za izdrzat. Svi su mi jebali mater. I sta je najgore nisam htio prestat vozit. Samo sam se vozikao, pustim si "oprosti mi sto te volim" od bebeka na repeat i vozim rally. A skroz trijezna naravno. Katastrofa, jos uvijek ne znam kako sam to prezivio da nisam nekog ili sebe ubio...

  6. #31
    alfist_zg
    Guest
    isusti...ma ovo je ludnica...bleki , pa ti si zakon...svaki put kad mislim da me nemozes iznenaditi , ti bacis neki svoj novi dogadaj i ostanem sa razjapljenom cubom....hahaha...ma ludnica ××××te )

  7. #32
    Black Knight_
    Guest
    heh..... skurio sam lamelu za 5-6 tkm... :/

  8. #33
    Black Knight_
    Guest
    nemam bas srece heh :/

  9. #34
    sepra
    Guest
    Oće ta lamela, ja sam je na A6 1,8T spržio u jednom startu. 15 min autu uopće nije radio kuplung.

  10. #35
    Black Knight_
    Guest
    U jednom startu? Sta si startao sa kamp kucicom? Ja bi ih tuzio za to, lol.

  11. #36
    Calibra Zender
    Guest
    Black, jesi gledao Dnevnik? Nahebo si ko mačak! Ne još ove, ali od slijedeće godine kreće testiranje vozača i na droge! Prekršaj bude tretiran kao "vožnja pod utjecajem alkohola" dakle samo prekršajno. ŠTETA!

  12. #37
    slika
    Guest

  13. #38
    Black Knight_
    Guest
    Zato se ja u zadnje vrijeme raspitujem o posljedicama uspjesnog i neuspjesnog bjezanja od policije.

    Inace sigurno ima droga koje prolaze taj test. Vjerovatno gljive i razni cajevi. Kofeinske pilule red bull ( i jos mozda koja votkica )

    Inace sam na rubu samoubojstva trenutno heh ... i svi ovi smajlici su dosta kiseli...

  14. #39
    zonta
    Guest
    prolazi LSD, piše u novinama koje droge testira, ali tripa nigdje.
    Mada se isto nadam da nema nikog tko vozi na tome...

  15. #40
    Black Knight_
    Guest
    inace ono je trebalo pisat Kofeniske pilule plus red bull... ili kafetinske il kak se vec kaze...

    da, trip se nemre skuzit cini mi se. al trip nije moja droga... i da, nadam se da ljudi ne voze na tripovima jer to je fakat previse

  16. #41
    zonta
    Guest
    ma mislim da neće to dugo trajati, par mjeseci dok ne prikupe solidnu lovu......i onda po starome. Nije ni njima u interesu da iskorijene to s ceste

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •