Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Vozili se Pantovčakom s kilogramom marihuane

  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Zagreb - Policajci odjela za suzbijanje zloporabe droga uhitili su dvojicu Zagrepčana kod kojih je pronađen kilogram marihuane, izvijestila je PU zagrebačka.
    Dvojicu mladih Zagrečana policajci su zaustavili u Opelu Calibri na Pantovčaku kod kućnog broja 104 u petak oko 18 sati. Naknadnim je pregledom u ruksaku ispod sjedišta suvozača pronađen veći paket oblijepljen selotejp trakom u kojem se nalazio kilogram marihuane....", Jutarnji list, 9.listopada 2002.

    Ne piše da li je Calibra crna ili čak Rieger tuning sa zatamnjenim staklima, ali me članak nekak podsjeća na Blacka! )

  2. #2
    OS-300
    Guest
    Vidjet ćemo,ako se ne bude javljao na forum,znamo da je u buksi.Ha,ha.

  3. #3
    DKW
    Guest
    Blackie, jaaaavi seeeee.....

    Ha, ništa, nosit ćemo mu naranče i tortu s turpijom u Remetinec...

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    Blackieeee, come out to playyyyyyyyy.

    torta s turpijom..

  5. #5
    Black Knight_
    Guest
    Haha

    Ja sad moram bit cist 3 mjeseca. Idem na pisanje svaki tjedan :/

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Jel Black, jesi to ti ulovljen ili ne? Kakve su konsekvence?

  7. #7
    Black Knight_
    Guest
    Nisam to bio ja, lol

    Al i ja sam pao nedavno, al ne s kilom. Sad cu morat ic pisat svaki tjedan 3 mjeseca... A ionako sam mislio prestat pa me boli k...

  8. #8
    sepra
    Guest
    A niš Crni vrati se dobrom starom alkoholu, bit čist je dosadno u pizdu materinu.

  9. #9
    Black Knight_
    Guest
    Jesam li spomenu da testiraju samo na travu?

    Nemres pit i vozit, pogotovo zatamnjenu kalibru, policija se trga i trci preko ceste da me zaustavi.

  10. #10
    Black Knight_
    Guest
    Sad me neka zena sa 206cc lupila na parkingu. Jos nisam ni ugasio auto a ova rikverc i drito u mene, a tolko je imala mjesta, uzas. Bio sam joj valjda na svim retrovizorima, lupila me iza vrata. Ceko sam policiju sat i po jer ××××× treba nije htjela priznat da je kriva i dogovorit se Zena meni pocela srat da sam bio ilegalno parkiran(a bila je i ona). Ja joj kazem, pa ja sam bio u autu sa upaljenim motorom i svjetlima gledo ocu li tu parkirat, i da to nije ilegalno parkiranje, to je stajanje na cesti, a ona opet po svom, ja lijepo 0192 "prijavio bi prometnu nesrecu".

    Sad cu lijepo u najskuplji opelov servis na njeno osiguranje pa nek se ××××.

    ×××× joj ja mater auto nikad udaran i sad me ××××× plavusa morala lupit jer izlazi sa parkinga skroz u traku iz suprotnog smjera na rikverc i ne gleda.

  11. #11
    seyzmo
    Guest
    i sta.. rikverc ravno u "stealth beauty" ?

    Pa nije mogla bas skrsiti sve pri parkiranju... Imas mozda malo limarije za obaviti. Nista strasno.

  12. #12
    Interceptor
    Guest
    Pa kako će te vidjet da si u autu kad su ti šajbe zatamnjene, kako će te vidjet da ti svjetla rade kad si lampe zatamnio...

    Osim toga policija ne može bez naloga pregledavat auto iznutra. )

  13. #13
    General Kong * * *
    Guest
    Pas mater
    Imperija uzvraca udarac
    Kazu bice i testiranja na ganju.
    Pise u cajtungu danas,samo ne znam ko ce to da radi-prometna ili temeljna imperija,ak ce temeljna jebali su veseljaci jezeve jer sleduje pretrazivanje&rodni king fore,otkud ti to mali itd.
    Ak ce prometna(o oni kontroliraju promet,a sve je pocelo ko fol zbog puno nesreca u Rvata koje su zavijene u rasta zastave) ma ×××××,kad bolje razmislim kom to treba i pod 1 i pod 2.
    Kaj bu se moglo ko i za cugu-ma daj pliz nemoj nisam puno etc..?
    Ili odma Escobar tretman
    ××××te al sam popizdio,al zato u Nevadi idu ne referendum za legalizacion travice.Kocku imaju.×××××rluk imaju.
    Pas mater!
    Ej!Crni Viteze-kak si pao?
    I koje su posljedice?
    Od sad se furam svugdje sa 4 zidovska advokata,nek si jebu mater

  14. #14
    zonta
    Guest
    Zato ja skupljam u kasicu-prasicu za neku zvijer na 2 kotača, kakvu MV Agustu F4, pa nek me zaustave ako me hoće na test

  15. #15
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... vidiš Bleki to ti je kad ti je auto "nevidljiv" )

  16. #16
    Black Knight_
    Guest
    Kakve veze ima sto mi je auto zatamnjen kad je bilo 2 popodne Zena se zabila u rikverc u mene, bio sam joj valjda u sva tri retrovizora, samo je trebala jedan pogledat. Pa auto mi ima 4.5 metara s boka a ona ga nije vidjela. Zena je izlazila na rikverc s bocnog parkinga a nikon nije bilo iza nje na parkingu preko obadvije trake i nije ni jednom pogledala(ja sam bio tamo gdje sam bio jos dok je ona ulazila u auto) iza.

    Ma nije strasno, samo je udubila i izgrebala lim iza lijevih vrata al strasno sta cu ja sad morat proc da izganjam novce od njenog osiguranja i na kraju morat bit bez auta 3-4 dana. Ko da nemam dosta obaveza. Posao mi je na drugom kraju grada a fax na trecem. Al da je bar zena sorry rekla sto mi je sjebala narednih mjesec dana, jos se pocela tam bahatit. Sto vise razmisljam o tome to joj vise zelim dic auto u zrak.

    Pao sam jer sam pusio s retardiranim frendom koji je nakon sto sam ja reko da ide murija sakrio joint(nezguzvan!) u pepeljaru od auta, a ja to nisam vidio inace bi odma reko murjacima. Naravno murija je dosla i vidjela rizle na haubi(!) i eto ti opravdane sumnje za pretres auta, tip je valjda prvo pogledo u pepeljaru i to je bilo to.

    Bili smo u stanici pun ××××× dugo nakon cega su nam rekli da jedan od nas treba priznat da je njegovo inace ce svu trojicu skupa prijavit i ja pametan lijepo reko dajte onda mene prijavite, ne znam ni sam zasto, u tom trenutku sam mislio, pa ja vec imam posao a ova dvojica frendova ne, mozda ce im to smetat da dobiju posao a i nije mi se dalo vise tamo sjedit.

    Ma uzas, dodje mi da se bacim sa zgrade kad se sjetim tih ××××××. Dodje mi da idem dizat ona parkiralista novih policijskih auta u zrak.

    Bah....

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Hebiga Black, stealth tehnologija...nije te vidjela na radaru! )

  18. #18
    Black Knight_
    Guest
    E da sam imo neonke mozda bi me vidjela

  19. #19
    INTCP
    Guest
    Baš si tuka, pa šta nisi negdje stao gdje nema murije i još rizle na haubi, znaš da poslije lako zaboravljaš )

    Kako nisi čuo prije SDI )


  20. #20
    INTCP
    Guest
    Pa ne bi on smio kopat po autu.. To je tvoja imovina, kao i kuća. I za mafiju treba pretres iako znaju da ima droge unutra, ali treba nalog. Osim toga rizle nisu nikakav dfokaz, može bit za duhan

  21. #21
    sdi biturbo
    Guest
    Žao mi je Black Calibra, ali čovjek uči dok je živ. Na žalost, narkotici nisu moj fah.

  22. #22
    INTCP
    Guest
    Sdi biturbo tvoj nick, nemam riječi neopisivo . Golf 1 diesel 16V supercharger. Ajde nadmaši ovo

  23. #23
    Black Knight_
    Guest
    Skuzio sam ja sdi al su murjaci isli drito na nas i vidio bi me kak sklanjam rizle.

    Al istina, stvarno sam glupu foru popusio. A valjda ce proc ovaj novi zakon pa ce mi se to brisat retroaktivno.


  24. #24
    Calibra Zender
    Guest
    Black, jel ti i napušen voziš? I to treba kontrolirati, ne samo alkohol. I drastično kažnjavati!

  25. #25
    Black Knight_
    Guest
    Vozio sam na skoro svim drogama i naravno mrtav pijan mnogo puta u svako doba dana. To mi je najmilije vozit dobro ubijen. I ne salim se. Sad ce te me svi posrat al sta je tu je.

    Meni mozak predobro radi da bi se ponasao ko razbijeni napuseni balavac kolko god da se ubijem. Mozda to zvuci bahato ali nikad nisam bio nesiguran za volanom u kojem god stanju da sam bio. Mozda mi je vrijeme reakcije duze al je opet dovoljno kratko i krace od vecine ljudi s vozackom. To je moje vidjenje, a moje bezgresna povijest voznje pod opijatima to (za sada) potvrdjuje.

    Moze zvucati ko da se hvalim s glupostima ali samo pokusavam objasnit zasto postupam tako kako postupam. Stvarno nisam nikad imao nikakvih problema, ma ni blizu u takvim stanjima.

    A inace, mnogo je opasnije kad sam trijezan jer se onda ganjam.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •