Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: Koji je jači pas doberman ili rotvailer

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    užas
    Guest
    Hhahahaha,vidiš kako si ti ineligentan,ono vučji je dobio od čega???
    Nemoj me više nasmijavati,molim te...
    Evo ti pa prouči:http://www.igman.com/Pasmine/I/Irski-Vucji-Hrt.html

    Čisto da napomenem da se dogo argentino koristio za borbu s risovima.I očito nisi neke stvari shvatio,pod borbu ne mislim da su našli risa i psa pa vidjeli tko je jači,idiote.Takvi psi su se koristili radi obrane od napada takvih životnja....Razumiješ?
    E da,sve pse koje sam dosad nabrojala,sam ili imala,ili bila u kontaktu s njima.Pod kontaktom mislim,baš na dugo druženje,skoro svaki dan!Jel ti sada jasnije??

  2. #2
    užas
    Guest
    E da,mali spravak:
    Dogo Argentino se koristio za borbu s divljim mačkama općenito,jaguari,a posebice pume...Eto,toliko od mene.

  3. #3
    perkan
    Guest
    toliko gluposti izgleda da samo ti mozes ovdje napisati..
    ziher bilo koji pas moze da pobijedi jednog jaguara ??da mozes si misliti!!daj malo se priberi.da mozda moze i lava da pobijedi??sigurno tvoj hrt vucji??izgleda da nemas pojma o nicemu i nisi nikad vidjela jednog sarca ili kavkasca a da ne pricam kangala u akciji.zato ne seri previse idiotkinjo!"!

  4. #4
    užas
    Guest
    Zar ti je toliko problem pogledati na netu???Zašto bih lagala?????Pa pogledaj link koji sam ti dala.

    Ako te već zanima imam labradora i pit bulla

  5. #5
    užas
    Guest
    Dogo je primarno nastao kao lovni pas, to mu je bio osnovni zadatak i funkcija - idealan pas za lov na divlje svinje i pume.
    Ali nastanak ovakvog psa nije bio ni lak, ni jednostavan, a najmanje brz.
    --------------------------
    evo pročitaj dalje,ako te zanima,ovo je samo jedan dio,evo linka
    http://www.ljubimci-forum.com/index.php?action=printpage;topic=46268.0

    A kojeg ti psa uopće imaš??Baš me zanima.

  6. #6
    užas
    Guest
    I hvala Bogu pa nisam vidjela nijednog psa na akciji,kako ti kažeš...Samo bolesne ljude zanimaju takve stvari.

  7. #7
    perkan
    Guest
    Ja imam Leonbergera i Sarplaninca oba muska..(izlozbeni primjerci)
    Ne zanimaju ni mene borbe niti odgajam tako svoje pse.samo sam vidio kad takvi psi napadnu drugog psa.(ne leonberger).ali mozes i pudlicu odgojiti da bude krvolok.Nije sve u odgoju ima ipak nesto i u genima..

Slične teme

  1. Koji bi ste vi?
    By 350 km/h in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 06-10-2003, 00:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •