Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Jel tko vozio C3, 1.6??Dojmovi?

  1. #1
    cannon
    Guest
    Nisam imao prilike voziti ga, pa me zanima ako je netko bio na kakvoj probnoj vožnji, kakvi su dojmovi? Deklarirano ubrzanje 0-100 kreće se po časopisima 9.7-10.1 sec.,što mi izgleda cool za ovaj autić.

  2. #2
    imota
    Guest
    odlican mali gradski auto.okretan pregledan zbog većeg ostakljenja.probna vožnja je bila na 1.4 HDI od 92ks dosta je skup ali je potrošnja mala i odlicna su mu ubrzanja.

  3. #3
    pug rulz
    Guest
    lafe,imam ja 1.6 peugeota 206 xs.strava,uopće ne pije puno,a ide stvarno ok.×××ך deklarirane brzine po našim jadnim časopisima,gledaj tvorničke podatke.za moj auto je taj motor prava mjera,a vjerovatno se dobro snalazi i u c3,ali preporučam peugeota,jer je malo kvalitetniji,a bogami i ljepši.odi si pogledaj 1.6 16v xs.ima svu moguću opremu osim auto. klime,a 13000 i jos sitno eura.

  4. #4
    Ivek
    Guest
    ...samo ne Peugeot 206...pitanje se odnosilo na C3 a 206 i ovaj novi izum su nebo i zemlja dok je Peugeot stvarno prizemljen. Odnos snage, udobnosti i ležanja na cesti s moje strane zaslužuje sve pohvale pa čak i kod izgledno slabog 1,4 HDi sa 70 KS koji fakat vuče kao lud...

Slične teme

  1. Dojmovi o redizajniranom portalu Vidi.hr
    By IgorS in forum Obavijesti
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 02-07-2022, 08:33
  2. Policija istražuje je li iluzionist uistinu vozio 240 km/sat
    By znalac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-07-2003, 03:46
  3. Dojmovi o cliju 1.6 16 v
    By R-C in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 23-04-2003, 22:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •