Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Iskustva sa mazdom 323

  1. #1
    RIMAD
    Guest
    Od 4. mjeseca ove godine vlasnik sam nove Mazde 323F 1.3. Imate li kakvih iskustava sa ovim automobilom,a posebno sa ovlaštenim servisima? Unaprijed hvala na javljanju!

  2. #2
    mc
    Guest
    Ako ti sto znaci, moj punac ima 323 sedan 1,5 iz '98. i 323 sedan 1,5 iz '90. i do sada osim zbog redovitih sevisa nije imao razloga posjecivati mehanicara. Nadam se da ces i ti biti iste srece...
    P.S.
    Znas li mozda kada se moze ocekivati Mazda 3?

  3. #3
    RIMAD
    Guest
    mc,hvala na javljanju i dobrim željama.Vjerujem da znaš da su nedavno izašle nova Mazda6 i novi Demio.Kada izlazi nova Mazda3 nisam nigdje pročitao.Znaš li možda gdje tvoj punac servisira svoje aute? Pozdrav!

  4. #4
    mc
    Guest
    Hi,
    Vidio sam novu sesticu i novi Demio/Mazda 2 i obje su mi puno ljepse od starih modela, a vjerojatno su poboljsane ionako odlicne karakteristike i kvaliteta. Ova tvoja 323 mi je takodjer super (bolja mi je od sedana) i razmisljao sam o kupovini iste, ali kako su se pocele pojavljivati nove verzije, mislim da mi se isplati pricekati da i trojku obnove.
    Vidjet' cemo...
    (Jos malo pa) punac mi je inace iz Makarske, a aute servisira u Splitu, servis Muse. Ne znam koliko ti to pomaze, ali nije na odmet znati. Inace, mislim da Mazda ima solidno izgradjenu servisnu mrezu, pa tu nece biti problema...

  5. #5
    toma
    Guest

    Thumbs down

    = Citat = Izvorno postao mc Pregledaj post
    Hi,
    Vidio sam novu sesticu i novi Demio/Mazda 2 i obje su mi puno ljepse od starih modela, a vjerojatno su poboljsane ionako odlicne karakteristike i kvaliteta. Ova tvoja 323 mi je takodjer super (bolja mi je od sedana) i razmisljao sam o kupovini iste, ali kako su se pocele pojavljivati nove verzije, mislim da mi se isplati pricekati da i trojku obnove.
    Vidjet' cemo...
    (Jos malo pa) punac mi je inace iz Makarske, a aute servisira u Splitu, servis Muse. Ne znam koliko ti to pomaze, ali nije na odmet znati. Inace, mislim da Mazda ima solidno izgradjenu servisnu mrezu, pa tu nece biti problema...
    ja imam mazdu 323 godina 2001, katastrofa, troši ulje od prve godine, sava je prohrđala na servisu mi je rečeno da je to normalno ako potroši dvije litre ulja na 10000 km.

Slične teme

  1. Iskustva sa C3 1.4 Hdi
    By Hdi in forum Auto servisi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 06-10-2004, 14:03
  2. Iskustva sa MD elektronikom
    By rufikon in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-04-2004, 10:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •