Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Hyundai Servisi Zagreb !?

  1. #1
    ziggy
    Guest
    Koji Hyundai servis na području Zagreba bi po Vašem mišljenju bio najadekvatniji da im se u ruke preda novi Hyundai ? Pred prvom sam promjenom ulja i filtera pa me zanima ima li neki poseban razlog za otići ili ne otići ovome ili onome !

  2. #2
    EVO
    Guest
    Koji hunyadi imas?

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Gašparić, Vukovina-Velika Gorica

  4. #4
    ziggy
    Guest
    Riječ je o Hyundai Atosu. U dva i pol mjeseca prošao sam s njim 7500 km i s obzirom na njegove performanse jako sam zadovoljan. Ako se pitate kako nabiti 7500 km u dva i pol mjeseca odgovor glasi: putovanje do Engleske i nazad!

  5. #5
    lynx
    Guest
    U Zapruđu mi se ne čini loš. No bil sam nutra kad su radili.

  6. #6
    dj darko
    Guest
    pusti ti te decke u zgb!
    Pupek automobili - u Karlovcu!
    Ovlasteni zastupnik s prodajno servisnim centrom!
    AL postavlja se pitanje.atosa voziti u servis?????

  7. #7
    japa tom
    Guest
    svima predlažem tintora u brežicama: povoljne cijene, ljubaznost, povratak poreza na dijelove... a nije niti daleko

  8. #8
    ziggy
    Guest
    Jučer sam pokupio auto kod Tintora (poštelavanje kočnica i neke sitnice oko mjenjača) i moram priznati da sam oduševljen tretmanom i obsvljenim poslom.

  9. #9
    Pehist
    Guest
    Bio kod Tintora u Brežicama. Ostavio auto zbog problema sa mjenjačem. Prvo, bezobrazno dugo je auto bio na servisu (cca 10 dana). Drugo, par dana nakon što sam ga pokupio i otišao do praonice skužim da mi je čitav prednji branik oderan i da se odvojio za par mm od blatobrana. Osim toga, skinem poklopac na felgi i skužim neke totalno desete matice (sad mi se na toj strani javlja neki vrlo čudan zvuk u vožnji - možda je stavio stare lagere !!??). Ukratko, seronja mi je oštetio auto na servisu i nije mi o tome ni zucnuo, skidao kotač ne znam zašto (zvao ga i pitao - on pojma nema o ničem)...Mafija kud kod da se okreneš.

  10. #10
    nikola.butorac@skole.hr
    Guest

    Angry Servis na hyundaiju

    kAKVA SU VAŠA ISKUSTVA U MIJENJAJNU SINKRONIZACIJSKOG REMENA NA HYUNDAI ACCENT-u? Treba li mijenjati možda i prije 60000 km? Je li se dogodilo nekom da mu remen preskoči i uništi motor?

Slične teme

  1. Hyundai??
    By gost5 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-01-2004, 14:34
  2. Hyundai
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 156
    Posljednji post: 31-10-2003, 23:42
  3. Servisi FIAT
    By Rose in forum Auto servisi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-09-2003, 21:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •