Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Zastava 128 Živa legenda koja živi i dalje

  1. #51
    rs turbo
    Guest
    I želimo ti da se još barem toliko voziš u njoj )

  2. #52
    Bojankba
    Guest
    Promenio sam ukupno 4 zastave 101 za svoj zivotni vek. Mediteran, konfort, skalu 90.godiste i pre pet godina sam kupio novu 2000-to godiste. U novom su izbacene neke jako dobre stvari u odnosu na predhodnika. Prvo nova tabla je lepa ali nema fioku tj ladicu, drugo poluge za gas su zamenjene sajlom. Verovatno zato sto je jeftinije.
    Redovno putujem na liniji Beograd-Slavonija tacnije svakog ili svakog drugog petka. Vise puta sam zatekao ljude okupljene oko auta. Prvi put sam mislio da su se okupili radi tablica (sticajem okolnosti BG) ali sad znam da ce me pitati koje je godiste i za koliko bi ga prodao. Velika prednost tog auta u odnosu na BMW i Mercedes je prednja vuca. Sto se narocito vidi u brdima oko Gradiske i ostalim uzbrdicama oko Sl.Broda. Sve vreme vozim oko 130km/h na vrlo malo obrtaja sve do gradiske. Ipak moram priznati velika je razlika u ubrzanju kada sipam Ina gorivo. Cinjenica je da vi bivsa braco kukate za tim autom. Auto je odlican ako imate srece da vam uleti dobar. Ima on kako mi kazemo "decje bolesti".
    Samo da napomenem da je moj otac sa proslim presao 170000 kilometara bez generalne. Jeste sipao je ina delta pet uvek.




    Ps: Kakav je to nacin da mi se naplacuje 6 evra 60 kuna i nesto auto cesta od granice do Gradiske.

  3. #53
    Bojankba
    Guest
    Umalo da zaboravim, cajger je tacan u kilometar sto cesto proveravam za odredjenu sumu novca kada sidjem sa auto puta kod Gradiske.

    misas@bitstyu.net

Slične teme

  1. Lamborghini diablo - legenda koja ne umire
    By diablo VT in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 06-12-2003, 23:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •