Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: kuće za odmor s bazenom- otok Krk

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2017
    Postova
    2
    Rep Power
    0

    Cool kuće za odmor s bazenom- otok Krk

    Više godina odlazimo na otok Krk. Savršen je spoj svega što je potrebno za bezbrižan i ugodan odmor. Dva ljeta smo rezervirali apartmane kod kojih nam je bila najvažnija lokacija tj. blizina mora, zatim urednost i udobnost. Kad već dolazimo na otok želimo biti u mogućnosti okupati se u svakom trenutku. Prema preporuci prijatelja koji također ljetuju na Krku došli smo do ideje kako bi bilo najbolje iznajmiti kuću za odmor s bazenom. Pronašli smo ono što nam treba i sada je naš godišnji odmor savršen. Krk je zaista predivan i jedva čekamo ljeto da počne godišnji. Pravo punjenje baterija te se vraćamo već četvrtu godinu Ljeto požuriii!

  2. #2
    Junior Member student's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    26
    Rep Power
    0
    Pozdrav, ja sam takodje ljetovao na Krku par godina ali u zadnjih par idem na Korčulu..ljepse mi je iskreno bilo na Krku..imate li neki prijedlog za smjestaj? I kakve su sad cijene?
    Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promjeniti, a to ste vi sami.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2017
    Postova
    5
    Rep Power
    0
    Ja sam zaljubljen u Pag, nekome je ružan otok, ali meni je predivan spoj bijelog kamena i plavog mora. Znam par mjesta gdje je mir i tišina i redovito idem svako ljeto

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •