Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Uređenje stana, kuće - namještaj po mjeri

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0

    Uređenje stana, kuće - namještaj po mjeri

    Zanima me da li netko ima iskustva s izradom namještaja po mjeri, naime, zaručnica i ja smo krenuli u uređenje stana, te bi u nekim djelovima stana, spavaćoj i dnevnoj sobi, stavili tzv. namještaj po mjeri - ugradbeni ormari, posjetili smo par mjesta gdje se ljudi bave s tim, ali to izgleda dosta skupo, zna li netko za jeftinije varijante? Da li se više isplati to naručiti kod nekog stolara ili?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2015
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Ja sam uvijek više za opciju kupovine namještaja po mjeri, koji jedini može u potpunosti zaovoljiti vaše želje u pogledu finalnog izgleda namještaja za uređenje interijera.

  3. #3
    Junior Member student's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2015
    Postova
    26
    Rep Power
    0
    nadjes nekog ko se bavi tim, kod nas ima mnogo takvih majstora..dodje, izmjeri sve, zapise kako hoces, boja, materijal i sl. i kroz nekih 20-30 dodje i postavi sve..tako sam ja radio skoro sve u stanu i zadovoljan sam..
    Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promjeniti, a to ste vi sami.

  4. #4
    Banned
    Datum registracije
    Nov 2015
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Što vam je potrebno stil namještaja.





    __________________________________________________ _________
    wholesale midi dress | print dress wholesale | plus size dress wholesale

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2016
    Postova
    2
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao web2u Pregledaj post
    Zanima me da li netko ima iskustva s izradom namještaja po mjeri, naime, zaručnica i ja smo krenuli u uređenje stana, te bi u nekim djelovima stana, spavaćoj i dnevnoj sobi, stavili tzv. namještaj po mjeri - ugradbeni ormari, posjetili smo par mjesta gdje se ljudi bave s tim, ali to izgleda dosta skupo, zna li netko za jeftinije varijante? Da li se više isplati to naručiti kod nekog stolara ili?
    Puno ljudi se danas bavi izradom namještaja po mjeri... neki su skuplji neki jeftiniji, ali najčešće je namještaj koji je rađen po mjeri skuplji od kupljenog, baš zato sto je po mjeri... Mi smo kod kuće radili sobu po mjeri i namještaj za kupaonicu, to jest baš smo dali izraditi ormariće za kupaonicu, jer nam je kupatilo dosta malo, a ipak da imamo gdje spremiti sve sta nam je potrebno mi smo imali srece pa nam je mužev prijatelj to izradio i jako nam smanjio cijenu, ali isto nije bilo jeftino, tako da... mogu misliti koliko samo kosta, kad je netko nepoznati !

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •