Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Dijeljenje bežičnog interneta (T-com stick)

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2013
    Postova
    1
    Rep Power
    0

    Question Dijeljenje bežičnog interneta (T-com stick)

    Pozdrav svima,

    Imam mobilni internet preko T-coma (Huawei stick) i neki dan sam kupio TP-Linkov 3G routera (TL_MR3420) kako bih mogao dijeliti internet vezu sa PC-ja (na kojem koristim stick) na dva laptopa, tablet i par smartphonea u kući.

    Nakon dva dana bezuspješnog pokušavanja podešavanja 3G Routera, javljam se za pomoć, jer stvar mi ne radi. Router sam spojio točno kako piše u uputstvima, ali neuspješno

    Dakle, kad router spojim s PC-jem kabelom, uštekam u njega T-comov 3G stick, dobijem poruku "Čestitamo! Sada možete uživati u 3G/4G pretraživanju interneta." Ali, malo morgen, ne samo da na PC-ju nakon toga ne mogu otvoriti ni jednu stranicu, nego niti bilo koji drugi uređaj u kući (laptop, tablet, smartphone) ne vidi ništa. Osim laptopa, koji vidi mrežu, ali se ne spaja na internet.

    Kad izvadim 3G stick iz routera, ukopčam ga u USB ulaz na PC-ju i spojim se ručno, ako je u isto vrijeme router upaljen, ne mogu otvoriti ni jednu stranicu. No, čim router ugasim, opla(!), surfam bez problema. Upalim ponovno router, i sve po starom - ništa se ne otvara...

    Kod podešavanja routera, ima polje gdje se treba upisati sljedeće:
    Dial Number
    APN
    Username
    Password

    Ali, ne kužim što tamo upisati. Taj T-comov stick se kači tako da stisnem gumb "povezivanje" i to je to. Kod sklapanja pretplatničkog ugovora nisam dobio nikakav pozivni broj niti bilo kakve druge podatke...

    Dakle, očajan sam, nemam pojma što sam krivo napravio, a ponestalo mi je i ideja...

    Pokušao sam 3g stick staviti u laptop, pa uz pomoć Connectifyja dijeliti internet na PC i na drugi laptop, te na Androide koje imam u kući. Uspijem preko Connectifyja podijeliti internet s drugim laptopom, ali s PC-jem, da ga ubijem, nema šanse Androidi također neće, jer imaju nekakav problem sa Ad Hoc-om

    Ima li netko kakvu ideju? Hvala unaprijed!

  2. #2
    Junior Member Hrvoje's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2013
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    3
    Rep Power
    0
    Jesi li riješio problem?
    Lijep pozdrav,
    Hrvoje

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •