Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Šarke na laptopu

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    6
    Rep Power
    0

    Šarke na laptopu

    Ok, mozete li mi vi pomoci?



    Imam Acer Extensu 7620G i da sve bude lijepo, slomio se aluminijski drža? kod šarke, onaj koji drži metalnu plo?u i ekran! Nije to nešto veliko, samo što on trga plastiku kod šarke jer je displasirana, uništila je drža?e za plastiku i to mi može uništiti ekran....



    Sada pošto je mjenjanje toga jednako mijenjanju cijelog ekrana i po paprenoj cijeni od 4500 kn (!), da li bi bilo mogu?e to popraviti na svoju ruku ili da jednostavno na?em istu marku laptopa, pa da od njega maknem taj aluminijski drža????



    I pitanje: gdje mogu pitati ako ima takav laptop za prodaju?



    Padam u o?aj.......
    Ako si ne mozes priustiti,

    ONDA NE GLEDAJ U TO!

    (ustvari, gledaj, gledaj i gledaj........)

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zabok
    Postova
    302
    Rep Power
    2048
    Takve mehanicke probleme je najbolje ne dirati svojom rukom da se ne dogodi upravo ono suprotno- još vece ostecenje i problem.

    S obzirom da je otklanjanje problema moguce ali je financijski na visokoj razini preporucam da se za rijesavanje istog obratite nekom kolegi/prijatelju/suradniku koji se bavi informatikom te koji bi taj problem svojom strucnoscu mogao otkloniti. Time bi se rijesili skupih servisa i ulaganja.

    Najvise bi mi pomogli kada bi mogli uslikati doticni laptop da se sam uvjerim u trenutnu situaciju i dam vam najbolji savjet.


    A sto se tice potraznje za odredenim dijelom posluzite se nekim servisima poput oglasnika putem kojih mozete staviti besplatni oglas koji dio trazite i putem kojih isti mozda i mozete naci, posto se ponekad prodaju laptopi u dijelovima.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •